ANTALYA Ebru Gündeş, belediye başkanlığı adaylığı için pazarlık yaptı - Son Dakika

ANTALYA Ebru Gündeş, belediye başkanlığı adaylığı için pazarlık yaptı

29.07.2019 13:56

Ebru Gündeş, belediye başkanlığı adaylığı için pazarlık yaptıAntalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen 23'üncü Barış Suyu Festivali'nde sahne alan Ebru Gündeş, gördüğü ilgi üzerine Bu alkıştan sonra Ebru hanım size bir de 'adayım' derse vay halimize diyen Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e Başkanım...

Ebru Gündeş, belediye başkanlığı adaylığı için pazarlık yaptı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen 23'üncü Barış Suyu Festivali'nde sahne alan Ebru Gündeş, gördüğü ilgi üzerine Bu alkıştan sonra Ebru hanım size bir de 'adayım' derse vay halimize diyen Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e Başkanım siz beni fahri Manavgatlı ilan ederseniz aday olarak çıkmayacağım, söz veriyorum şeklinde karşılık verdi.

Manavgat'ta Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali, dün gece Ebru Gündeş konseriyle sona erdi. Zakkum Grubu'nun da sahne aldığı konseri binlerce kişi izledi.

Atatürk Kültür Merkezi önünde hayranlarıyla buluşan Ebru Gündeş, şarkılarıyla Manavgatlıları coşturdu.

Konser sonunda Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Gündeş'e plaket verdi. Ebru Gündeş, Bizlerle sizleri biraraya getiren böyle belediye başkanları çok az. Kendisini de alkışlamanızı rica ediyorum. Ben artık yarı Antalyalı sayılırım. 15 senedir her yaz buradayız. Burada da çok kez konser verdik. Artık buralı olduk, buranın yerlisi olduk. Onun için belediye başkanımızın her zaman yanındayız. Onu seviyoruz ve destekliyoruz dedi.

'FAHRİ MANAVGATLI İLAN EDERSENİZ ADAY OLMAYACAĞIM'

Başkan Sözen de Bu kadar alkıştan sonra Ebru hanım size bir de 'Manavgat belediye başkanlığına adayım' derse vay halimize, vay halimize diye konuştu. Ebru Gündeş'in yanıtı ise Başkanım siz beni fahri Manavgatlı ilan ederseniz ben aday olarak çıkmayacağım, söz veriyorum oldu. Başkan Sözen, Bu iyi bir anlaşma dedi.

Konser sırasında sahneden izleyicilerin arasına inen Ebru Gündeş, bol bol selfie çektirdi.

ANTALYA Ebru Gündeş, belediye başkanlığı adaylığı için pazarlık yaptı
ANTALYA Ebru Gündeş, belediye başkanlığı adaylığı için pazarlık yaptı
ANTALYA Ebru Gündeş, belediye başkanlığı adaylığı için pazarlık yaptı
ANTALYA Ebru Gündeş, belediye başkanlığı adaylığı için pazarlık yaptı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ANTALYA Ebru Gündeş, belediye başkanlığı adaylığı için pazarlık yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Derbide sakatlanan Diego Perotti oyuna devam edemedi Şanlıurfa'da akraba iki ailenin arazi kavgası kanlı bitti: 2 kişi hayatını kaybeti Formula 1'de korkunç kaza! Romain Grosjean'ın aracı ikiye bölündü Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Başkanı Reşat Bahat: Türkiye'de yoğun bakımlarda 500 boş yatak kaldı Koronavirüs henüz bitmeden İngiltere'de kuş gribi salgını patlak verdi İbo Show'da duygusal anlar! Kibariye'nin 'Annem' yorumu, İbrahim Tatlıses'i ağlattı Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti