Son Dakika Haberleri: Halay Çekerken Hayatını Kaybeden Teknikerin Son Anları Kameralarda

Halay Çekerken Hayatını Kaybeden Teknikerin Son Anları Kameralarda

3 ay önce

Manavgat'ta ailesiyle tatil yapan radyoloji teknikeri 51 yaşındaki Hilmi Turan, halay çekerken düşüp başını zemine çarpınca hayatını kaybetti. Turan'ın son anları arkadaşları tarafından görüntülendi.

Ailesiyle tatil yapmaya gittiği otelden cenazesi çıktı. 51 yaşındaki adamın son anları cep telefonuyla kaydedildi.

OTELİN HAVUZ BAŞINDA HALAY ÇEKERKEN DÜŞTÜ

Manavgat'a bağlı Çenger Mahallesi'ndeki 5 yıldızlı bir otelde tatil yapan Hilmi Turan, geçen cuma akşamı otelin havuz başında halay çektiği sırada düştü. Başını havuz kenarındaki sert zemine çarparak kanlar içinde kalan Hilmi Turan'a ilk müdahaleyi tatilciler ve otel doktoru yaptı.

HASTANEYE KALDIRILDI AMA KURTARILAMADI

Daha sonra gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla  Manavgat Devlet Hastanesi'ne götürülen Hilmi Turan, kurtarılamadı.  Bursa'nın  Gemlik İlçesi'nde Devlet Hastanesinde radyoloji teknikeri olarak çalışan Hilmi Turan'ın eşi  Gülay ve tek çocuğu  Eylül ile  Manavgat'a tatile geldiği ve olayın tatilin son günü meydana geldiği belirtildi.

GERİYE HALAY ÇEKTİĞİ O ANLAR KALDI

Hilmi Turan'ın son anlarının ise aynı geceye katılan bir tatilci tarafından cep telefonuyla kaydetti. Görüntülerde halay çeken kalabalık bir grubun arasında oynamaya devam eden Hilmi Turan'ın bir süre sonra yerde hareketsiz kaldığı ve diğer tatilcilerin kendisine müdahale ettiği görülüyor.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Robotuyla Haftada 4 Defa Cinsel İlişkiye Giriyor, Eşi Durumdan Şikayetçi Değil Sevgilisini Bıçaklayıp Çıplak Halde Cama Çıkan Genç Kız: Bana Tecavüz Etti
Buraya Girerken Tüm Kıyafetlerinizi Vestiyere Bırakıyorsunuz! İlk Nudist Restoran Açıldı