Antalya Murat Boz, Yaralı Polis Için Evlilik Teklif Etti - Son Dakika

Antalya Murat Boz, Yaralı Polis Için Evlilik Teklif Etti

07.01.2017 12:32
Antalya Murat Boz, Yaralı Polis Için Evlilik Teklif Etti

'DÖNERSE Senindir' filminin Antalya galası için kente gelen başrol oyuncusu Murat Boz, gala öncesi Beşiktaş Vodafone Arena'da düzenlenen saldırıda sağ bacağından yaralanan polis memuru Zafer Şentürk adına cep telefonu mesajıyla Konya'daki kız arkadaşı Tuğçe Dığrak'a evlenme teklif etti.

'DÖNERSE Senindir' filminin Antalya galası için kente gelen başrol oyuncusu Murat Boz, gala öncesi Beşiktaş Vodafone Arena'da düzenlenen saldırıda sağ bacağından yaralanan polis memuru Zafer Şentürk adına cep telefonu mesajıyla Konya'daki kız arkadaşı Tuğçe Dığrak'a evlenme teklif etti. Tuğçe Dığrak ise teklife mesajla 'evet' dedi.

'Dönerse Senindir' filminin Antalya galası, Özdilek Alışveriş Merkezi'nde başrol oyuncuları Murat Boz ve Yasemin Allen'in katılımıyla yapıldı. Film gösterimi öncesi Murat Boz ile Yasemin Allen, Antalyalı hayranlarıyla alışveriş merkezinin girişinde bir araya geldi. Murat Boz'a gösterilen ilgi karşısında Yasemin Allen, "Murat'çığım seni seviyorlar galiba" dedi. Güzel oyuncu, Antalyalı hayranlarına "Geldiğiniz için teşekkür ederim" diyerek öpücük gönderdi.

MURAT BOZ SORULARI YANITLADI

Murat Boz da Antalya'nın iklimi gibi insanlarının da sıcak olduğunu söyledi. Murat Boz, hayranlarının ikinci bir film olacak mı sorusuna, "İnşallah bakalım" diyerek yanıt verdi. Filmde kendisini en çok heyecanlandıran sahnenin sorulması üzerine ise Murat Boz, "Filmin başından sonuna kadar her sahnesinde heyecanlandım. Tabi çok zor olan sahneler de vardı" dedi.

Hayranlarıyla özçekim de yapan Murat Boz, İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu yakınındaki bombalı saldırıda yaralanan Antalyalı polis memuru 26 yaşındaki Zafer Şentürk'ün, Konya'da oturan kız arkadaşı icra memuru 21 yaşındaki Tuğçe Dığrak'a evlenme teklifinde bulunmasına da aracılık etti. Filmi izlemeye gelen Zafer Şentürk'ün "Bak hayatım ben kiminleyim şu anda bil bakalım, seni çok seviyorum, sana söyleyeceği bir şey var" diye başlayan cep telefonu kaydında, Murat Boz, "Zafer'in sana söylemek istediği bir şey var. Ben sadece bir elçiyim ama çok güzel bir şey geliyor. Zafer seni çok seviyor, seninle evlenmek istiyor. Bir ömür onunla olur musun?" dedi. Zafer Şentürk, bu kaydı WhatsApp üzerinden kız arkadaşına gönderdi. Tuğçe Dığrak ise mesaja, "Evet, seni çok seviyorum" diye evlilik teklifini kabul etti.

Saldırıda yaralanması nedeniyle raporlu olduğunu ve bu nedenle ailesinin yaşadığı Antalya'ya geldiğini belirten Zafer Şentürk, Murat Boz'u alışveriş merkezi otoparkında gördüğünü ve konuyu anlattığını söyledi. Şentürk, "Beni aracına davet etti. Araçta Murat Boz aracılığıyla kız arkadaşıma evlenme teklif ettim. Çok mutluyum. Bunu hayatım boyunca unutamayacağım" dedi.

Murat Boz ve Yasemin Allen hayranlarıyla filmi izledikten sonra Antalya'dan ayrıldı.

Antalya Murat Boz, Yaralı Polis Için Evlilik Teklif Etti
Antalya Murat Boz, Yaralı Polis Için Evlilik Teklif Etti
Antalya Murat Boz, Yaralı Polis Için Evlilik Teklif Etti
Antalya Murat Boz, Yaralı Polis Için Evlilik Teklif Etti

Zincirleme kazada kamyon ve tırlar birbirine girdi: 1 ağır yaralı Zincirleme kazada kamyon ve tırlar birbirine girdi: 1 ağır yaralı Küresel Tarım Forumu Konya'da başladı Küresel Tarım Forumu Konya'da başladı Muğla'da devrilen domates yüklü tırın sürücüsü yaralandı Muğla'da devrilen domates yüklü tırın sürücüsü yaralandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Antalya Murat Boz, Yaralı Polis Için Evlilik Teklif Etti - Son Dakika


Advertisement