Antalya Valisi Türker'den, DSİ'ye Başarı Belgesi - Son Dakika

Antalya Valisi Türker'den, DSİ'ye Başarı Belgesi

29.12.2015 09:19
Antalya Valisi Türker'den, DSİ'ye Başarı Belgesi, System.String[]

Antalya Valisi Muammer Türker, G-20 Zirvesi öncesinde Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan başarılı çalışmaları başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Antalya Valisi Muammer Türker, G-20 Zirvesi öncesinde Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan başarılı çalışmaları başarı belgesi ile ödüllendirdi.

DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür başta olmak üzere,Bölge Müdür Yardımcıları, Tuncay Aykan, Köksal Buğra Çelik ile çalışmalarda katkısı olan Şube Müdürleri A. Ferhat Köseoğlu, Mustafa Akpınar, Semih Çakmak, Metin Dilek, Hasan Hüseyin Öz ve Soner Akdemir başarı belgesi ile ödüllendirildi.

Özgür; "DSİ Olarak G-20 Zirvesi kapsamında Türkiye ve Antalya için çok büyük önem arz eden özellikle Aksu Çayı başta iki adet 142 metre uzunluğunda 8 metre genişliğinde devasa büyüklükte iki adet köprüyü tamamlayarak hizmete sunduk. Bu yatırımlar başta Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nun, Antalya Milletvekillerimizin, Antalya Valimizin destekleri ile yapıldı" dedi.

Törede, Türk-İş Antalya İl Temsilcisi ve Tes-İş Antalya şube başkanı Hacı Mevlüt Ünal'da hazır bulundu. - ANTALYA

Antalya Valisi Türker'den, DSİ'ye Başarı Belgesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Antalya Valisi Türker'den, DSİ'ye Başarı Belgesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan kabine toplantısı öncesi dikkat çeken sözler: Daha sert tedbirlerin alınma zamanı geldi Karabağ'da savaşan Ermeni asker: Azerbaycan askerlerinin baskınları Azrail'in gelişi gibiydi Hazine ve Maliye Bakanlığı, 1500 defterdarlık uzmanı ve 300 uzman yardımcısı alacak Sosyal medyadan tanıştığı kadını zor durumda kaldığı için evinde misafir etti! Soyulduğunu anlayınca savcılığa koştu Eski MasterChef yarışmacısı Güzide Mertcan'dan Uğur Yılmaz Deniz'in diskalifiye edilmesine tepki Ahmet Çakar'dan derbi için müthiş iddia: Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler EDHO'nun kadın çalışanlarına otelde büyük şok! Çıplak halde odaya girip tecavüze yeltendiler Pik yapan koronavirüs salgını ile kekik satışları patladı