Son Dakika Haberleri: Antalya'da 3 İlçeyi Hortum Vurdu: Seralar Yerle Bir Oldu, 18 Kişi Yaralandı

Antalya'da 3 İlçeyi Hortum Vurdu: Seralar Yerle Bir Oldu, 18 Kişi Yaralandı

4 gün önce

Antalya'nın Finike, Kumluca ve Demre ilçelerini hortum vurdu. Seralar yerle bir oldu, 18 kişi yaralandı.

Antalya'nın  Finike ilçesinde şiddetli yağış sonrasında denizde çıkan hortum  Turunçova ve  Sahilkent mahallerinde yerleşim yerleri ile tarım alanlarını vurdu. Saat 21.00 sıralarında karada ilerleyen hortum nedeniyle ilk belirlemelere göre 18 kişi yaralandı.

5 YARALI GÖZETİM ALTINDA TUTULUYOR

Finike Devlet Hastanesi'ne götürülen yaralılardan 13'ünün tedavisi ayakta yapıldı. 5 yaralı ise hastanede gözetim altında tutuluyor.

SERALAR YERLE BİR OLDU

Öte yandan  Kumluca ve  Demre ilçelerinde çıkan hortum ise seralara zarar verdi. Hortumun vurduğu seralar adeta savaş alanına döndü.Bölgede elektrikler kesilirken, Cumhuriyet ve Temel Eğitim mahallelerinde meydana gelen dolu yağışı da seralara zarar verdi.  Mavikent civarında yaralıların olduğu ve sağlık ekiplerinin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.


Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Norveç'te Düzenlenen Skandal NATO Tatbikatının Fotoğrafları Ortaya Çıktı Designated Survivor Dizisinde Türkiye Aleyhine Algı Operasyonu Yapılıp, FETÖ Aklanmaya Çalışıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Maçka Şehidi Eren Bülbül'ün Evini ve Kabrini Ziyaret Edecek Dışişleri Bakanlığı, Norveç'teki NATO Tatbikatında Yapılan Skandalı İçin "Ahlaksızlık" Dedi!