Antalyaspor Tribününde Evlenme Teklifi - Son Dakika

Antalyaspor Tribününde Evlenme Teklifi

06.03.2017 21:18
Antalyaspor Tribününde Evlenme Teklifi, System.String[]

Antalyaspor ile Galatasaray arasında oynan Spor Toto Süper Lig’in 23. hafta kapanış maçından önce kırmızı-beyazlı takımın tribününden bir genç, kız arkadaşına evlenme teklif etti.

Antalyaspor ile Galatasaray arasında oynan Spor Toto Süper Lig'in 23. hafta kapanış maçından önce kırmızı-beyazlı takımın tribününden bir genç, kız arkadaşına evlenme teklif etti. Tribünde pankart açan ve kız arkadaşına diz çökerek evlenme teklif eden genç 'evet' yanıtını alınca kız arkadaşına uzun süre sarıldı.

Antalyaspor ile Galatasaray arasında oynanan 23. hafta kapanış maçı öncesi Antalyaspor taraftarlarından Osman Emir, 5 yıllık kız arkadaşına evlenme teklif etti. Emir, maç öncesi tribünde "Benimle evlenir misin Rabiam" pankartı açtırdı ve pankart önünde diz çökerek evlenme teklifi etti. Osman Emir'in 5 yıllık kız arkadaşı 22 yaşındaki Rabia Arslan ise şaşkınlık yaşadı. Şaşkınlığını kısa sürede atlatan Arslan, erkek arkadaşına 'evet' yanıtını verdi. 23 yaşındaki Osman Emir, diz çökerek evlenme teklif ettiği kız arkadaşı Rabia Arslan'ın parmağına yüzük taktı.

"2 aşkım var biri Antalyaspor biri Rabia"

Bu dünya da iki aşkının olduğunu ifade eden Osman Emir, "Aşklarımdan biri Rabia, diğeri ise Antalyaspor. Her ikisini de aynı anda yapmak istedim. O yüzden pankart açtım ve kız arkadaşımı pankartın yanına getirerek evlenme teklif ettim. Rabia'nın da yarın doğum günü ona iki hediye birden vermek istedim. 8 Nisanda da nişan yapacağız" dedi.

"Çok şaşkınım"

Tribünde evlilik teklifi alan Rabia Arslan ise şaşkın olduğunu ifade etti. Arslan, "Böyle bir evlenme teklifini hiç beklemiyordum. Hala çok şaşkınım. Herkesin içinde, çok mutlu oldum" şeklinde konuştu. - ANTALYA

Antalyaspor Tribününde Evlenme Teklifi
Antalyaspor Tribününde Evlenme Teklifi
Antalyaspor Tribününde Evlenme Teklifi
Antalyaspor Tribününde Evlenme Teklifi
Antalyaspor Tribününde Evlenme Teklifi
Antalyaspor Tribününde Evlenme Teklifi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Antalyaspor Tribününde Evlenme Teklifi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Zeytin Dalı bölgesinde 1 asker şehit oldu Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan: Gıda, petrol ve döviz fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle enflasyon arttı "50 yaşımda yetim kaldım" diyen VJ Bülent Çarıkçı isyan etti: Herkes ölebilir Bebeklik döneminde İspanyol gribini, 102 yaşında ise iki kere yakalandığı koronayı yendi Tuvaletini yapmak için girdiği mezarlıkta ölü bulundu Turistlerin çekildiği sahillerde yunuslardan görsel şov! Vatandaşlar telefonlara sarıldı Mehmet Ali Erbil, kızının fotoğrafındaki göğüs dekoltesinden rahatsız olunca emoji kullanarak sansür uyguladı Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış