Son Dakika Haberleri: Antalyasporlu Futbolculardan "Birlikte Paylaşalım" Çağrısı

Antalyasporlu Futbolculardan "Birlikte Paylaşalım" Çağrısı

11 ay önce

Doukara: "Stadyumlar ve taraftar muhteşemDjourou : "Başka yerde göremezsiniz"Celustka: "Türkiye çok güzel stadyumlara ve yeni idman merkezlerine sahip"İSTANBUL, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın aday kentlerinden biri olan Antalya'dan Uluslararası futbol camiasına seslenen Souleymane...

Antalyasporlu Futbolculardan
Doukara: "Stadyumlar ve taraftar muhteşem

Djourou : "Başka yerde göremezsiniz"

Celustka: "Türkiye çok güzel stadyumlara ve yeni idman merkezlerine sahip"

İSTANBUL,

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın aday kentlerinden biri olan Antalya'dan Uluslararası futbol camiasına seslenen Souleymane Doukara, Johan Djourou ve Ondrej Celustka, 2024'te futbol tutkusunu Türkiye'de "Birlikte Paylaşalım" çağrısı yaptı.

DOUKARA: "STADYUMLAR VE TARAFTAR MUHTEŞEM

Sözlerine "Türkiye çok güzel ve misafirperver bir ülke" diye başlayan Souleymane Doukara, "Umuyorum ki UEFA EURO 2024 burada gerçekleşir. Çünkü stadyumlar muhteşem; taraftar, futbol aşığı. Kanımca Türkiye UEFA EURO 2024'ü düzenlemeyi hak ediyor" diye konuştu.   

DJOUROU : "BAŞKA YERDE GÖREMEZSİNİZ"

Premier Lig ve Bundesliga'daki tecrübeleri sonrası kariyerine Türkiye'de devam eden Johan Djourou "Türkiye'deki ilk yılımda gördüğüm taraftarın futbol aşkı ve tutkusunu başka bir ülkede bu kadar yoğun görebileceğimizi sanmıyorum" dedi. 

CELUSTKA: "TÜRKİYE ÇOK GÜZEL STADYUMLARA VE YENİ İDMAN MERKEZLERİNE SAHİP"

Türkiye'nin çok güzel stadyumlara ve yeni idman merkezlerine sahip olduğunu belirten Ondrej Celustka ise sözlerini "Birlikte Paylaşalım" diyerek tamamladı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

-Doukara'nın açıklamaları

-Djourou'nun açıklamaları

-Celustka'nın açıklamaları

-Detaylar
Haber Yayın Tarihi : 03.07.2018 05:08 Kaynak: DHA

YORUMLAR


500T'de 3 Saat Susuz Kalınca Hayatının Buluşunu Yaptı Akciğerinden Operasyon Geçiren Sevcan Orhan, Yoğun Bakımda Son Dakika! Kars Sarıkamış'ta İki Aile Arasında Silahlı Kavga: 6 Ölü, 5 Yaralı