Son Dakika Haberleri: AP Seçimlerine Doğru: Avusturya, Çekya ve Polonya'da Üç Farklı Gündem

AP Seçimlerine Doğru: Avusturya, Çekya ve Polonya'da Üç Farklı Gündem

9 gün önce

AP Seçimlerine doğru: Avusturya, Çekya ve Polonya'da üç farklı gündem

AP Seçimlerine Doğru: Avusturya, Çekya ve Polonya'da Üç Farklı Gündem, System.String[]
Avrupa Parlamentosu seçimlerine sayılı günler kala yaşlı kıtada ülke ülke gezerek vatandaşların sorunlarını dinliyoruz. Kırmızı koltuğumuzu şehirlerin meydanlarına koyup seçmenleri davet ediyor ve Avrupa Birliği için kritik öneme sahip süreçle ilgili kendileriyle sohbet ediyoruz.

euronews ekibi ilk olarak Avusturya'nın kuzeyindeki çiftçilerle görüşüyor. Avrupa Komisyonu tarım sektörüne yapılan yardımlarda önemli kesintilere gidilmesini ve güvenlik gibi diğer başlıklarda kullanılması teklifinde bulundu. Fakat Avrupa Birliği'ndeki tarım sanayinin önünde yeni bir sorun daha bulunuyor. İş gücünün yaşlanması. 2016'da işletmecilerin sadece yüzde 11'i 40 yaşın altındaydı. Julia Hofbauer de onlardan biri.
Kaynak: Euronews.com

Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 09:22 Suriyeli Sığınmacının "Kafa Kesmek İstiyorum" Sözleri Büyük Tepki Çekti Finlandiya'da, Aşırı Sağcı Liderden Çirkin Provokasyon! Kur'an-ı Kerim'i Yırtıp Yere Attı Yeni Malatyaspor, UEFA Avrupa Liginde Yunanistan Lideri Çipras, Erken Genel Seçime Gidileceğini Açıkladı