Son Dakika Haberleri: Apar Topar Evlenen Seren Serengil, Sevenlerinden Özür Diledi

Apar Topar Evlenen Seren Serengil, Sevenlerinden Özür Diledi

9 ay önce

Ani bir kararla tatil için gittikleri Fransa'da Yaşar İpek ile nikah masasına oturan Seren Serengil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla yakın çevresinden özür diledi.

Haziran ayında evleneceklerini açıklayan Seren Serengil ve Yaşar İpek, ani bir kararla Fransa'da evlendi. Çiftin nikah törenine katılamayan yakın çevresi her şeyin bu kadar aceleye gelmesi kızaran çiftin mesaj bombardımanına tuttu. Gelen 'Kırıldım' mesajlarına dayanamayan Serengil, yaptığı paylaşımla herkesten özür diledi.

ÖZÜR DİLEDİ

Nikah fotoğraflarıyla evlendiğini duyuran Seren Serengil, nikahına çağıramadığı arkadaşlarından şu sözlerle özür diledi:

Aslında hafta sonu Grand Prix Monaco 2018'e gidecektik iki hafta sonra da yine burada evlenecektik. Her şeyimiz hazırdı ama yanımda ne gelinliğim ne Yaşar 'ın smokini vardı ne de davetli listemizdekiler.Kırıldım mesajı atan tüm arkadaşlarımız için bu ani durumdan dolayı özür dileriz. Ama çok romantik bir anda böyle bir karar alıverdik tamamen spontone. 18 haziran düğün kutlamamızda hep beraberiz sizi seviyoruz bizim kalpler biraz heyecanlı durduramadık kusura bakmayın

Seren Serengil'in Uygun Fiyatlı Gelinliği Sosyal Medyada Gündem Oldu


YORUMLAR


Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu

Mültecileri Kabul Eden Avrupa Ülkesine Türklerden Rekor Başvuru