Apple'dan Hediyeler Devam Ediyor - Son Dakika

Apple'dan Hediyeler Devam Ediyor

27.12.2013 12:00
Apple'dan Hediyeler Devam Ediyor, System.String[]

26 Aralık'ta resmen başlayan 12 gün hediye kampanyasında 2. gün hediyesi.

Hasan Uğur Nayır - - Apple bir süre önce 12 Gün Hediye uygulamasını kullanıcılarına sundu. Hediyeler verilmeye başlandı. 26 Aralık'ta yani dün başlayan hediyelerde kullanıcılara Justin Timberlake'in iTunes festivaline ait Take Back the Night ve Sexyback şarkılarıyla, True Blood ve TKO şarkılarının video klipleri ücretsiz olarak sunuldu.

Hediye kampanyasının 2. hediyesi de Rovio'nun Tiny Thief oyunu oldu. Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyunda 6 farklı macera yer alıyor. 49,6 MB boyutunda olan oyunu, 12 Gün Hediye uygulaması aracılığı ile indirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece uygulamanın anasayfasında hediyeyi görüntüle seçeneğine tıklamak ve açılan pencereden indirmekten ibaret. Kampanya resmi olarak başlamadan önce Apple kullanıcılara sürpriz yaparak, Lorde'nin No Betters single'ını hediye etmişti. Single içinde No Betters parçası ve Royals'ın klibi yer alıyordu.

Hasan Uğur Nayır - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Apple'dan Hediyeler Devam Ediyor

- Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Apple'dan Hediyeler Devam Ediyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamada sokakta yakalanan genç: Annem cezayı duyarsa beni evlatlıktan reddeder Fransa'da polis şiddeti, halkı sokağa döktü! Çatışmalara "Macron İstifa" sloganları damga vurdu Danimarka'da vizonların ardından koronavirüs bulaşan kediler de itlaf edildi Emniyet Genel Müdürlüğü, tam karantina tedbirlerini içeren genelgeyi yalanladı Yunanistan, Girit'te ABD ile birlikte S-300 hava savunma sistemini test etti 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor