Apple Gözlük Steve Jobs Özel Sürümüyle Gelecek - Son Dakika

Apple Gözlük Steve Jobs Özel Sürümüyle Gelecek

Hakkında çok fazla dedikodu çıkan Apple gözlük Steve Jobs özel sürümü ile kullanıcılara ulaşmayı bekliyor.

Apple Gözlük Steve Jobs Özel Sürümüyle Gelecek, System.String[]

Hakkında çok fazla dedikodu çıkan Apple gözlük Steve Jobs özel sürümü ile kullanıcılara ulaşmayı bekliyor. Şirketin uzun bir süredir akıllı gözlük teknolojisi ile ilgili bazı değişiklikler yaptığı biliniyordu. Bakalım Apple bu sürümünde nelere yer verecek.


ABD merkezli şirket tarafından yapılan açıklamalara göre, yeni gelecek olan akıllı gözlükler dışarıdan bakıldığında hiç sırıtmayacak. Standart bir gözlük kullanıyormuşsunuz gibi görünen bu modeller, gerçekte tam bir teknoloji harikası olacak. Şirketin bunu sağlamak için uzun bir süredir gözlük firmaları ile masaya oturduğu biliniyor.


Bu gözlüklerde Steve Jobs anılacak


Apple tarafından geliştirilecek yeni gözlük modellerinde, Steve Jobs anılmak isteniyor. Firmanın oldukça ilginç ve yaratıcı bir alana adım atması onların kurucuları için bir sürüm yayınlamasını tetikledi.


Akıllı gözlük sektörü her ne kadar şu anda pek kendisini gösteremese bile, ilerleyen zamanların en önemli donanımlarından birisi olacak. Bu nedenle Apple akıllı gözlük sektörüne çok büyük bir önem veriyor. Apple Glass olarak adlandırılacak cihazlar, aynı zamanda artırılmış gerçeklik özelliklerine sahip olacak.


AR gözlüklerinin 'Steve Jobs Heritage Edition' isimli özel bir sürümü, kısa bir süre içerisinde piyasaya sunulacak. Gelen sızıntılara göre firma bu sürüme çok az bir yer verecek. Sınırlı sayıda üretim yaparak ilgiyi artırmak isteyen kuruluş, Böylece iyi bir tanıtım yapacak. 499 dolar fiyat etiketi ile 2021 yılının sonlarında muhtemelen bu cihazları görebiliriz. Sizce Apple tarafından geliştirilecek akıllı gözlük modelleri beğenilecek mi? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Kaynak: Tamindir


Son Dakika

Instagram'da canlı yayın açan Acun Ilıcalı, yayını kapatamayınca Mert Öcal'la olan konuşmaları duyuldu 9 çocuğuna bayram harçlığı veren İzzet Yıldızhan, dakikalar içinde binlerce lirasından oldu Ünlü model, kilo eleştirilerine ateşli pozuyla cevap verdi Şahan Gökbakar, kızına olmayan terlikleri çocuklara hediye ederek herkese örnek oldu Cem Uzan torun sahibi oldu Survivor 2020'de ünlü isimlerin yarıştığı Anlat Bakalım'da kazanan belli oldu 56 yaşındaki Hülya Avşar, Instagram hesabından bornozlu pozunu paylaştı İrem Derici'den sanat camiasını kızdıracak sözler: 10 milyon TL param olsa şarkıcılığı bırakırım Sadece sosyal medya paylaşımlarından aylık 600 bin lira kazanıyor 3 buçuk aylık hamile olan Sinem son haliyle beğeni rekoru kırdı Seda Sayan, tanıştığı erkeklerden neden T.C numarası istediğini anlattı Çıplak pozlarıyla bir döneme damga vuran mankenden buruk bayram mesajı Genç milyarder, yatak pozlarıyla milyonları kendine hayran bıraktı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne film seti kuruldu Acun Ilıcalı, Darülaceze sakinlerine bir kamyon çikolata gönderdi