Apple'ın çılgın planı - Son Dakika

Apple'ın çılgın planı

Apple, gelecek iPhone'lar için başvurduğu bu çılgın patenti hayata geçirecek mi?

Apple'ın çılgın planı, System.String[]

Apple'ın iPhone'un lensini DSLR'ler gibi değiştirilebilir hale getirecek bir patent için başvurduğu ortaya çıktı.

Patent, iPhone'un arka panelini çıkartılabilir hale getiriyor ve böylece DSLR veya aynasız kameralarda olduğu gibi lensi değiştirmek mümkün hale geliyor. Apple, arka kapağın üzerine iki lens ekleyerek kapağı çıkarmadan, sadece döndürerek onu değiştirmenize de izin vermeyi düşünüyor. Böylece telefoto lensi veya farklı bir filtreye geçmek için kapağı döndürmeniz yeterli oluyor.

Uçuk bir fikir gibi görünen patent, belki de hiç hayata geçmeyecek. Zira Apple'ın değiştirilebilir parçalarla arasının iyi olmadığını biliyoruz.

Apple'ın çılgın planı
Apple'ın çılgın planı
Apple'ın çılgın planı

Haber Yayın Tarihi: 17.06.2012 14:00 - Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Apple'ın çılgın planı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ehliyetsiz sürücü iki araca çarptı, kazayı bir başkası üstelenmeye çalışsa da güvenlik kameraları olayı aydınlattı Koronavirüs temaslısı, kahvede kumar oynarken yakalandı Ünlü çift, olmayan inşaattan 5 milyon lira verip daire satın aldı Kızıyla konuşmak için internetten bebek telsizi siparişi verdi, gelen kargodan oda spreyi çıktı Son Dakika! Ermenistan'ın Azerbaycan'a düzenlediği saldırı sonrası Türk Dışişleri: Azerbaycan nasıl isterse o şekilde yanında olacağız D-100 Karayolu'nda baygın halde bulunan kadını vatandaşlar fark etti Rusya'dan koronavirüsle ilgili umut veren açıklama: Ömür boyu bağışıklık kazanmak mümkün Sosyal medya kullanıcıları ortaya çıkardı! Kırmızı Oda'daki Alya meğer İstanbullu Gelin'deki Süreyya'nın kızıymış