Apple'ın Dördüncü Gün Hediyesi - Son Dakika

Apple'ın Dördüncü Gün Hediyesi

29.12.2013 15:29
Apple'ın Dördüncü Gün Hediyesi, System.String[]

Apple'ın 26 Aralık'ta resmen başlayan 12 gün hediye kampanyasında dördüncü gün.

Emre Çetinkaya - - Apple, kullanıcılarına yılbaşı hediyesi olarak başlattığı 12 gün hediye uygulaması devam ediyor. Bugün dördüncü günü olan bu özel hediye uygulamasında Apple ilk üç günde Justin Timberlake'in iTunes festivaline ait Take Back the Night ve Sexyback şarkılarıyla, True Blood ve TKO şarkılarının video klipleri, Rovio'nun Tiny Thief'i ve Halftone 2'yi ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmuştu.

Apple, bu hediye kampanyasındaki dördüncü gününde ise hediye olarak çocuklara yönelik eğitim amaçlı bir uygulama olan Toca House'u ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu.

Normalde Apple Store'da 2 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan oyun şu an Apple'ın 12 hediye uygulaması üzerinden ya da buraya tıklayarak direkt olarak Apple Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Emre Çetinkaya - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Apple'ın Dördüncü Gün Hediyesi

- Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Apple'ın Dördüncü Gün Hediyesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetleri durduruldu Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu Herkes bu tehlikeyi göz ardı etmişti! ABD'li yetkililer, halkı aşı dolandırıcılarına karşı uyardı Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Son Dakika: Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak