Apple'ın İş Şartları Hakkında Şok Sözler! - Son Dakika

Apple'ın İş Şartları Hakkında Şok Sözler!

20.01.2012 14:00
Apple'ın İş Şartları Hakkında Şok Sözler!

Apple'ın çalışma şartları hakkında ortaya atılan bu iddialar, kafanızı çok karıştıracak...

Her işin kendine göre zorlukları vardır. Bazılarımızın işi ise zaman zaman oldukça stresli olabilir. Ancak Fortune'dan Adam Lashinsky'ye göre Apple'daki durum oldukça farklı. Sizi gittiğiniz yerlerde izleyen ve ufak bir "yanlışınızda" işten atan ajanlara ne dersiniz?

Lashinsky'nin yakın zamanda piyasaya sürülecek kitabındaki detaylar, Apple'ın duvarlarının arkasında neler olup bittiği hakkında korkunç gerçekleri ortaya çıkardı.

Kitaba göre Apple çalışanları, belirli bir düzenle hangi işi yapacaklarını bilmeden işe alınıyorlar, üstelik iş arkadaşlarının da ne iş yaptıklarını bilmiyorlar. Bazı özel takımlar ise diğer çalışanlardan kilitli kapılar ile ayrılıyor. Bunun için çalışanlara herhangi bir açıklama da yapılmıyor. İddiaya göre bazı odalara hiç kimse giremiyor.

Bir dedikoduya göre ise Apple, yakındaki barlara casuslar göndererek çalışanların iş dışında ne yaptıklarını gözetliyor.

Apple'ın İş Şartları Hakkında Şok Sözler!
Apple'ın İş Şartları Hakkında Şok Sözler!
Apple'ın İş Şartları Hakkında Şok Sözler!

YORUMLAR
500
Erdoğan'dan Meral Akşener hakkında sert sözler: Sen kim Abdülhamit'e dil uzatmak kim? Erdoğan'dan Meral Akşener hakkında sert sözler: Sen kim Abdülhamit'e dil uzatmak kim? Polonya Devlet Başkanı Duda: 'Geleceği hakkında karar verme hakkı sadece Ukrayna'nındır'Duda, Ukrayna parlamentosunda konuştu Polonya Devlet Başkanı Duda: 'Geleceği hakkında karar verme hakkı sadece Ukrayna'nındır'Duda, Ukrayna parlamentosunda konuştu
Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Apple'ın İş Şartları Hakkında Şok Sözler! - Son Dakika


Advertisement