Son Dakika Haberleri: Apple, Kalitesine Hayranlık Duyacağınız "Yeni İphone ile Çekildi" Videosunu Yayınladı

Apple, Kalitesine Hayranlık Duyacağınız "Yeni İphone ile Çekildi" Videosunu Yayınladı

4 gün önce

Apple, iPhone'ların fotoğraf ve video kalitesini kanıtlayan yeni iPhone ile Çekildi videosunu yayınladı.

Apple, Kalitesine Hayranlık Duyacağınız
Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, iPhone modellerinin kamera yeteneklerini ortaya çıkaran 'iPhone ile Çekildi' video serisine bir yenisini ekledi. Don't mess with Mother (Annenle uğraşma) başlıklı video, Camp4 Collective tarafından oluşturuldu.Bir dakikadan bir daha uzun süren videoda fillerden zebralara, yılanlardan foklara kadar pek çok farklı hayvanı görüyorsunuz. Videonun amacı iyi bir içerik oluşturmaktan ziyade iPhone'ların içerik oluşturma kalitesini göstermek olduğundan görüntülerin içeriğine değil kalitesine odaklanmak gerekiyor.

Apple, Çinli rakiplerinin aksine arka kamerasını 12 megapiksel çözünürlükte tutmaya devam ediyor. Buna karşın hem donanım hem de yazılım kalitesi sayesinde profesyonel kameralara taş çıkaran video ve fotoğraflar ortaya çıkarabiliyor.

Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 06:04 Dolar Yeni Haftaya Hareketli Başladı! İşte Son Durum Detaylar Belli Olmaya Başladı! Memura Temmuz'da Çifte Zam Bakan Pekcan: KOBİ Dışı Firmalara Kredi Kullandırılması Bugün İtibarıyla Başladı Şehit Babası, Kılıçdaroğlu'nun Saldırıya Uğramasıyla İlgili İlk Kez Konuştu