Apple Store'da Çıplak Kadın Alarmı! - Son Dakika

Apple Store'da Çıplak Kadın Alarmı!

19.01.2012 02:00
Apple Store'da Çıplak Kadın Alarmı!, System.String[]

Apple Store'da düzenlenen bir etkinlik sırasında kendini ortaya atan bu kadın herkesi şaşırttı!

Amerika'da büyük bir üne sahipo olan dizi oyuncusu aktör Matt Bomer düzenlenen bir reklam kampanyası çerçevesinde Apple Store ile bir çalışma gerçekleştiriyordu. Tam da bu çalışmanın yaşandığı sırada ünlü oyuncu ve katılımcıların gözlerine inanamayacağı bir olay meydana geldi.

Şuan oynadığı White Collar'ın dizisinin üçüncü sezonunu tanıtmak ve hayranlarının sorularını cevaplamak için bir Apple Store'a gelen ünlü aktör Batt Bomer, birkaç iPad kılıfını imzalayarak hayranlarına dağıtacaktı ki orta yaşlardaki sarışın bir kadın, aldığı uyuşturucu maddenin etkisiyle üstünü tamamen çıkardı ve iskemleye çıkarak bağırmaya başladı.

Çevredekilerden kendisine ait web sitesini ziyaret etmelerini isteyen kadının nasıl sakinleştirildiği hakkında bir bilgi iletilmedi. Matt Bommer'ın bu olayı "kariyerindeki en iyi şey" olarak değerlendirdiği de ortaya çıktı.

Amerika'daki bir çok dizide boy gösteren ünlü dizi oyuncusu şuan bir polisiye dizi olan White Collar'da oynuyor. Daha önce Amerika'da yayınlanan bir kaç dizide de oyunculuk yapmış olan Matt Bomer ayrıca Zamana Karşı ve Teksas Katliamı isimli filmlerde de rol almıştı.

Apple Store'da Çıplak Kadın Alarmı!

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Apple Store'da Çıplak Kadın Alarmı! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin resmen sportif direktörü oldu Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi İstanbullunun yıllardır beklediği Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosu açıldı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Evli kadına attığı çıplak fotoğrafları ifşa olan Cem Özer, eşiyle el ele görüntülendi