Ar-Ge Proje Pazarı'nda Başvuru Süresi Uzatıldı - Son Dakika

Ar-Ge Proje Pazarı'nda Başvuru Süresi Uzatıldı

05.01.2012 17:52
Ar-Ge Proje Pazarı'nda Başvuru Süresi Uzatıldı, System.String[]

Orta Anadolu Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği (OAİB), 'Makine ve Aksamları İmalat Teknolojileri Ar-Ge Proje Pazarı' adlı bir etkinliğe imza atıyor.

Orta Anadolu Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği (OAİB), 'Makine ve Aksamları İmalat Teknolojileri Ar-Ge Proje Pazarı' adlı bir etkinliğe imza atıyor.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu (TÜBİTAK) - TÜBİTAK ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) destek vereceği organizasyonda daha önce 13 Ocak 2012 olarak belirlenen başvuru tarihi 10 Şubat 2012'ye kadar uzatıldı.

12-13 Nisan 2012 tarihlerini kapsayan 'Ar-Ge Proje Pazarı' sanayicileri, girişimcileri ve akademisyenleri bir araya getirecek. Etkinlik, yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesini, sanayi ve üniversitelerin Ar-Ge destek programlarına ortak öneriler sunmasını amaçlıyor. Makine ve aksamları sektörünün katma değerli üretim yapabilmesi ve ihracatın devamlı kılınması. Ar-Ge projesi yapmak isteyen sanayi şirketlerinin temsilcileri, üniversitelerin öğretim üyeleri ve öğrencileri, araştırma merkezleri, Ar-Ge merkezleri ve teknopark firmaları yapmış oldukları projeleri, etkinliğin web sayfası üzerinden (www.makineapp.com) göndererek, 'Makine ve Aksamları İmalat Teknolojileri Ar-Ge Proje Pazarı' etkinliğinde yer alabilecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe birden fazla proje ile katılma imkanı bulunuyor.

BİRİNCİYE 10 BİN LİRA ÖDÜL

Değerlendirme Kurulu tarafından seçilen projelerin etkinlik boyunca fuaye alanında poster sunumları yapılacak. Bu projeler bağımsız üyelerden oluşan 'Ödül Seçici Kurulu" tarafından değerlendirilecek. Başarılı bulunan çalışmalar 'Akademisyen, Sanayici ve Girişimci' olmak üzere 3 ayrı kategoride ele alınarak, her birinden ilk üç Ar-Ge projesi nakden ödüllendirilecek. Birinciye 10 bin lira, ikinciye 5 bin lira, üçüncüye ise 3 bin lira verilecek.

Ar-Ge Proje Pazarı'nda Başvuru Süresi Uzatıldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Ekonomi Ar-Ge Proje Pazarı'nda Başvuru Süresi Uzatıldı - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi Fatih'te yabancı uyruklu bir grup, otel ve restoranlarda asılı Fransa bayraklarını indirdi Süper Lig'de dev maç başladı! Canlı anlatım Tehditlere boyun eğmeyen Erdoğan, ABD'ye meydan okudu: Yaptırımın ne ise geç kalma yap Korkutan koronavirüs araştırması: Mutasyon geçirdi ve artık daha tehlikeli Belediye başkanının "torpil" iddialarına MEB'den jet yalanlama: Mesnetsiz Rekortmen dalgıç, 23 metre derinlikte boyu büyüklüğünde akya avladı Son Dakika! Erdoğan'dan kendisiyle ilgili skandal paylaşım yapan Hollandalı siyasetçiye tepki: Milletvekili müsveddesi, haddini bil