Son Dakika Haberleri: Ara Tatil Düzenlemesi Çok Önemli Bir Atılım"

Ara Tatil Düzenlemesi Çok Önemli Bir Atılım"

4 ay önce

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkanı Oya Narin, Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) ara tatil düzenlemesinin turizm açısından çok önemli bir atılım olduğunu ifade etti.

Ara Tatil Düzenlemesi Çok Önemli Bir Atılım

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkanı Oya Narin, Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) ara tatil düzenlemesinin turizm açısından çok önemli bir atılım olduğunu ifade etti.

Narin, yaptığı yazılı açıklamada, Milli Eğitim Bakanlığınca okulların yaz tatili sürelerinin kısaltılarak kasım ve nisan aylarında ara tatiller konulmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bakanlığın ara tatil düzenlemesinin çok önemli bir atılım olduğunu belirten Narin, şunları kaydetti:

"Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk'un yaptığı açıklama ile MEB'e bağlı eğitim öğretim kurumlarında yaz tatilinin 11 haftaya indirilerek güz ve bahar dönemlerinde kasım ayı sonu ve nisan ayında birer haftalık ara tatil düzenlemesi yapılmış olduğunu büyük memnuniyetle öğrenmiş bulunuyoruz.


Turizm hareketinin yıl içinde daha dengeli gerçekleşmesi açısından taşıdığı önem nedeniyle sektörümüzce uzun yıllardır dile getirilen, derneğimizin son iki yıldır temas ve girişimlerinde gündemde tuttuğu bu düzenleme için Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a, konuyu sahiplenerek yakından takip eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'a ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımızı sunuyoruz."

Haber Yayın Tarihi: 15.05.2019 01:51 Kaynak: AAOtomobiliyle çarptığı kadın ölünce başını polis aracına dayayıp hüngür hüngür ağladı
Can Yaman'ın kaslı fotoğrafına Ebru Polat'tan dikkat çeken yorum Eski eşi tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un son görüntüsü ortaya çıktı: Ölmek istemiyorum