FLAŞ - Son Dakika

FLAŞ

23.10.2020 12:32
FLAŞ, System.String[]

Bakan Ziya Selçuk, Giresun'da: Türkiye genelinde belirli kriterlerle tespit ettiğimiz ve dağıtımda öncelik verdiğimiz 60 bin öğrencimize tabletleri, bağışçılarımızın desteği ile teslim edilmiştir.

Bakan Ziya Selçuk, Giresun'da: Türkiye genelinde belirli kriterlerle tespit ettiğimiz ve dağıtımda öncelik verdiğimiz 60 bin öğrencimize tabletleri, bağışçılarımızın desteği ile teslim edilmiştir.  Bakanlığımız tarafından verilecek 500 bin tabletin tedarik süreci de devam etmektedir.


FLAŞ

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel FLAŞ - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Aleyna Tilki, bir pozitif bir negatif çıkan test sonuçlarına sert çıktı: Dünyada yapılan testlerin %50'si yanlış Son Dakika! Bakan Pakdemirli: Hiç yağış olmasa bile İstanbul'un 3, Ankara'nın 5 aylık suyu var Engelli doğacak çocuğunu aldıran anne, depresyona girerek trenin önüne atladı Bir Başkadır dizisinde Sinan'ın mastürbasyon yaptığı sahne gündem oldu Eşini yaralayıp, kayınpederini öldüren zanlı: Erkekliğime küfrettiler, çok pişmanım New York Times'dan bomba iddia: Trump giderayak İran'ın nükleer tesisine saldırmak istedi Damadın arabaya yazdırdığı yazı gelini de şaşkına uğrattı Bolivya'dan korkutan haber! İnsandan insana bulaşan yeni bir virüs tespit edildi