Arabalı Açık Hava Sineması'nda 'Acı Tatlı Ekşi' filmi - Son Dakika

Arabalı Açık Hava Sineması'nda 'Acı Tatlı Ekşi' filmi

15.08.2020 14:04
Arabalı Açık Hava Sineması'nda 'Acı Tatlı Ekşi' filmi, System.String[]

İSTANBUL'da, altıncısı düzenlenen Arabalı Açık Hava Sineması'nda, beyaz perdeye bu kez 'Acı Tatlı Ekşi' filmi yansıdı.

İSTANBUL'da, altıncısı düzenlenen Arabalı Açık Hava Sineması'nda, beyaz perdeye bu kez 'Acı Tatlı Ekşi' filmi yansıdı. Araç içinde izlenen etkinliğe katılanlar, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak alana alındı.

CarrefourSA'nın altıncısını düzenlediğini arabalı açık hava sineması, California Walnuts sponsorluğunda İçerenköy CarrefourSA'nın otoparkında gerçekleştirdi. Araçlar, etkinlik alanına sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak, içinde en fazla 3 kişi olmak kaydıyla alındı. 65 yaş üzeri vatandaşlar, bu yaş grubuna uygulanan sokağa çıkma yasağı sebebi ile etkinliğe katılamazken, alanda araç içinde maske takılması kuralı uygulandı. Sinema keyfini arabada ve açık havada yaşamak isteyen vatandaşlara, su, çekirdek, meyve suyu ikramı yapıldı.

BAŞROLLERDE ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ VE BUĞRA GÜLSOY

Ağustos ayında 200 TL ve üzeri alışveriş yapıp arabalı açık hava sinemasına katılmak için SMS atanlar arasından ilk 90 kişinin katıldığı etkinlikte başrollerini Özge Özpirinççi ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı Acı Tatlı Ekşi filmi ekrana yansırken filmde çocukluk yıllarından beri birbirine aşık Murat ve Duygu'nun eğlenceli hikayesi anlatılıyor.


Arabalı Açık Hava Sineması'nda 'Acı Tatlı Ekşi' filmi
Arabalı Açık Hava Sineması'nda 'Acı Tatlı Ekşi' filmi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Arabalı Açık Hava Sineması'nda 'Acı Tatlı Ekşi' filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek'ten saldırılarla ilgili yorum: Üç yumruk için ortalığı ayağa kaldırıyorlar Kırmızı listede bulunan Arap tavşanı Şırnak'ta görüntülendi Kar yağışı İstanbul'a 10 günlük su kazandırdı! Barajlardaki doluluk oranı yüzde 30 seviyesine çıktı Instagram'dan spor sütyeniyle verdiği pozu paylaşan Hande Erçel, fotoğrafını hemen sildi Mesut Özil'in İstanbul'a ayak basması Rasim Ozan Kütahyalı'yı çıldırttı 3 hafta önce evlenen şarkıcı Cemre Kemer hamile mi? Japon sofralarında 'suşi' olan 'Karadeniz somonu geçen yıl ülkeye 23,7 milyon dolar kazandırdı Çıldır Gölü'nde buzun erken çözülmesi bölge halkını tedirgin etti: Bu bir kıyamet alameti