Arabasında defalarca cinsel ilişkiye girdiği öğrencisine fırlattığı makas her şeyi ifşa etti - Son Dakika

Arabasında defalarca cinsel ilişkiye girdiği öğrencisine fırlattığı makas her şeyi ifşa etti

22.06.2021 22:24
Arabasında defalarca cinsel ilişkiye girdiği öğrencisine fırlattığı makas her şeyi ifşa etti, System.String[]

Amerika'nın Teksas eyaletinde meydana gelen olay, büyük şaşkınlık yarattı. Aracında defalarca ilişkiye girdiği öğrencisinin, kız arkadaşıyla samimi tavırlarına dayanamayan Katrina Maxwell adlı öğretmen, öğrencisine makas fırlattı. Bu olayı gören başka bir öğretmenin, konuyu okul yetkililerine bildirmesinin üzerine polis tarafından gözaltına alınan Katrina Maxwell, öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti.

Dünya basını, Amerika'nın Teksas eyaletindeki bir lisede yaşanılanları konuşuyor. Teksas'taki lisede öğretmenlik yapan 30'lu yaşlardaki Katrina Maxwell isimli kadının, öğrencisiyle defalarca ilişkiye girmesi, sınıfta kıskançlık krizi patlamasının ardından öğrenildi.

Çalıştığı lisede, 16 yaşındaki öğrencisiyle arasında yakınlaşma başlayan Katrina Maxwell isimli öğretmen, öğrencisiyle arasındaki ilişkinin ileriye gitmesinin ardından, çocukla arabasında cinsel ilişkiye girmeye başladı. İkilinin, Mart ve Nisan aylarında ilişkiye girdiği ortaya çıkarken, skandal ilişki, öğretmenin akılalmaz hatası sonucu fark edildi.

SEVGİLİSİYLE OTURURKEN MAKAS FIRLATTI

Derste oldukları sırada, karşı sırada sevgilisiyle birlikte samimi şekilde oturan öğrencisini kıskanan Katrina Maxwell, daha fazla dayanamayarak öğrencisine makas fırlattı. Bu sırada sınıfta olan başka bir öğretmen, Maxwell'in sinirini ve ikiliye makas fırlatmasını gördü.

ARAÇTA İLİŞKİYE GİRDİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Maxwell'in makas fırlatma anına şahit olan öğretmenin olayı, yetkililere bildirmesinin ardından, skandal ilişkinin detayları ortaya çıktı. Adım adım takip edilen ikilinin, öğretmenin arabasına gittiği görüldü. Bu gelişmelerin ardından gözaltına alınan öğretmen Katrina Maxwell, karakoldaki ifadesinde öğrencisiyle 2 kez ilişkiye girdiğini söyledi.

"İKİ KEZ DEĞİL, DEFALARCA İLİŞKİYE GİRDİK"

Olayın ardından, 16 yaşındaki öğrenci de gözaltına alındı. Karakolda konuyla ilgili ifade veren öğrenci, öğretmenin "2 kez ilişkiye girdik" ifadesini yalanlayarak, 2 kez değil defalarca ilişkiye girdiklerini anlattı.

KAMPÜSE GELMESİ YASAKLANDI

İkili arasındaki ilişkinin ortaya çıkmasının ardından Katrina Maxwell isimli öğretmenin, okul kampüsüne girmesi yasaklandı. Maxwell, acil olarak görevden de uzaklaştırıldı. Diğer yandan öğretmenin kefaret bedeli 20 bin dolar olarak belirlendi. Bu paranın ödenmesi durumunda öğretmen serbest kalacak. Ancak meslek yaşamına devam edip edemeyeceği bilinmiyor.

Arabasında defalarca cinsel ilişkiye girdiği öğrencisine fırlattığı makas her şeyi ifşa etti

Son Dakika Dünya Arabasında defalarca cinsel ilişkiye girdiği öğrencisine fırlattığı makas her şeyi ifşa etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

00:37 "'Keşke evimiz yansaydı' diyecekler" sözleriyle tepki çeken Belediye Başkanı Özeren: Açıklamam yanlış anlaşıldı Tokyo Olimpiyatları'nda tarihi başarıya imza atan Yasemin Adar'a TRT muhabirinden tepki çeken ifade: Bronz ama olsun 00:16 Tokyo Olimpiyatları'nda tarihi başarıya imza atan Yasemin Adar'a TRT muhabirinden tepki çeken ifade: Bronz ama olsun Vahşice katledilen Azra'nın kavga ettiği söylenen ablası konuştu: Kavga etmedik, tecavüz bulgusu yok 23:35 Vahşice katledilen Azra'nın kavga ettiği söylenen ablası konuştu: Kavga etmedik, tecavüz bulgusu yok
23:06 "23 kardeşim var, bir tek beni sığdıramadılar" diyen genç kız, kendini üst geçitten attı Komutandan provokasyonlara karşı alkışlanacak hareket! Nöbet tutan gençleri tek tek uyardı 22:51 Komutandan provokasyonlara karşı alkışlanacak hareket! Nöbet tutan gençleri tek tek uyardı Yürek yakan anlar! Ölen yakınının dakikalarca yüzünü okşadı 19:43 Yürek yakan anlar! Ölen yakınının dakikalarca yüzünü okşadı
Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Muhittin Böcek'in 18:34 Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Muhittin Böcek'in "Ne olur helikopter gönderin" sözlerine yanıt: Dürüst bir cümle olmadı Adıyaman'da ayarsız şiddet! 13 yaşındaki kız çocuğunu önce saçından tutup sürüklediler sonra da tekme tokat dövdüler 15:46 Adıyaman'da ayarsız şiddet! 13 yaşındaki kız çocuğunu önce saçından tutup sürüklediler sonra da tekme tokat dövdüler
Advertisement