Son Dakika Haberleri: Araç Çarpan Ayıya Tedavi

Araç Çarpan Ayıya Tedavi

5 gün önce

VAN'ın Çaldıran ilçesinde bir aracın çarpması sonucu yaralanan ve yürümekte güçlük çeken ayıya jandarma ekipleri sahip çıktı.

Araç Çarpan Ayıya Tedavi, System.String[]
VAN'ın Çaldıran ilçesinde bir aracın çarpması sonucu yaralanan ve yürümekte güçlük çeken ayıya jandarma ekipleri sahip çıktı. Yaralı ayı, tedavi için Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. 

Çaldıran'da Yaşkütük Jandarma Karakol Komutanlığı'na bağlı ekipler, devriye görevi sırasında bir aracın çarpması sonucu yaralanan ve yürümekte güçlek çeken ayı ile karşılaşınca hemen Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerine haber verdi. Bölgeye gelen Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri, jandarma ekiplerinin yardımıyla ayıyı uyuşturucu iğne ile sakinleştirdikten sonra tedavi etmek üzere Van'a getirdi. Ayının yapılacak tedavilerinin ardından doğaya salınacağı belirtildi. 

- VanTrafik Cezalarının Artırılmasını Öngören Teklif, TBMM Genel Kurulunda Kabul Edildi Gri Kategoride Yer Alan Teröristin Etkisiz Hale Getirilme Anı Saniye Saniye Kaydedildi

Yol Kenarında Baygın Bulunan Suriyeli Kızlar, Otomobilden Atlamış Son Dakika! Hükümetten Akdeniz'de Türk Gemisini Taciz Eden Yunanistan'a Sert Tepki: Uzak Dursun