Son Dakika Haberleri: Aracın Çarptığı Ayı Tedavi Altına Alındı

Aracın Çarptığı Ayı Tedavi Altına Alındı

3 gün önce

Aracın çarptığı ayı tedavi altına alındı Jandarma ekipleri, doğa ve hayvanların korunmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyorVAN - Van İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yaralı olarak bulunan ayı tedavi altına alındı.

Aracın çarptığı ayı tedavi altına alındı
Jandarma ekipleri, doğa ve hayvanların korunmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor

VAN - Van İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yaralı olarak bulunan ayı tedavi altına alındı.
Suç ve suçlulukla her alanda mücadele eden Van İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, doğanın ve hayvanların korunmasına yönelik çalışmalarına da aralıksız devam ediyor. Doğanın korunmasına yönelik kaçak avcılarla etkin bir şekilde mücadele eden Van İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, operasyonlarda ve görevlerde rastlamış olduğu yardıma muhtaç hayvanlara da yardım elini uzatıyor. Geçtiğimiz günlerde operasyon esnasında doğada ender bulunan yaralı bir Arap tavşanını bularak tedavi edilmesini sağlayan jandarma ekipleri, bu sefer de bir aracın çarpması sonucu kalçasından yaralanan ve yürümekte zorlanan bir ayıya yardım elini uzattı.
Çaldıran İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Yaşkütük Jandarma Karakol Komutanlığına bağlı jandarma ekipleri, devriye esnasında bir aracın çarpması sonucu kalçasından yaralanan ve yürümekte zorluk çeken bir ayıyla karşılaştı. Jandarma ekipleri ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu iğne ile yakalanan yaralı ayıyı tedavi edilmek maksadıyla koruma altına alarak il merkezine getir.
Yetkililer, doğanın ve hayvanların korunmasına yönelik çalışmaların yıl boyunca aralıksız sürdürüleceğini belirttiler.

YORUMLAR


27 Şehidimizin Katili PKK'lı 2 Terörist, Mavi Bereli Komandoların Operasyonuyla Öldürüldü Beşiktaş'taki Jandarma Dikimevi Arazisinin Yeni Sahibi 472 Milyon Lira Bedelle Astaş Gayrimenkul Oldu

Cami Önünde Araçta Fuhuş Yapan Kişilere, Baskın Yapıldı Kan Donduran Olay