Aracın motoruna sıkışan yavru köpeği, yoldan geçen itfaiyeci kurtardı - Son Dakika

Aracın motoruna sıkışan yavru köpeği, yoldan geçen itfaiyeci kurtardı

21.08.2019 18:44
Aracın motoruna sıkışan yavru köpeği, yoldan geçen itfaiyeci kurtardı, System.String[]

BURSA'nın Orhangazi ilçesinde, park halindeki hafif ticari aracın motor kısmına sıkışan yavru köpeği, izin gününde yoldan geçen itfaiyeci Cengiz Topel kurtardı.

BURSA'nın Orhangazi ilçesinde, park halindeki hafif ticari aracın motor kısmına sıkışan yavru köpeği, izin gününde yoldan geçen itfaiyeci Cengiz Topel kurtardı. Topel'in yarım saatte motordan çıkardığı köpek, veteriner ekibine teslim edildi.

Orhangazi'de, İbrahim Akoğlu'na ait, park halindeki 16 VT 770 plakalı hafif ticari aracın motor bölümünden köpek sesleri geldiğini duyanlar, itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekibi, aracın kaput ve tekerlek kısmından bakarak, inceleme yaptı. Yavru köpeğin sadece ayağının gözüktüğünü söyleyen itfaiyeciler, kurtarmak için aracın kaldırılması gerektiğini; ancak kendilerinde kaldıracak aparat olmadığını belirtip, olay yerinden ayrıldı. Aracın başında toplananlar da yavru köpeği kurtarmak için çözüm bulmaya çalıştı. Bu sırada izin gününde yoldan geçen, Orhangazi Belediyesi İtfaiyesi'nde görevli gurup amiri Cengiz Topel kalabalığa yaklaştı. Olayı öğrenen 29 yıllık itfaiyeci Topel, köpeği kurtarmak için harekete geçti. Yağmura rağmen aracın altına giren Topel, tüm çabalarına rağmen önce yavru köpeği çıkaramadı. Orhangazi Belediyesi'nden getirilen kriko ile kaldırılan aracın altına yeniden giren Topel, yarım saat uğraştıktan sonra yavru köpeği kurtardı. Aracın motor kısmından çıkarılan köpek, olay yerinde hazır bekleyen Orhangazi Belediyesi'nin veteriner ekibine teslim edildi.

Aracın motoruna sıkışan yavru köpeği, yoldan geçen itfaiyeci kurtardı
Aracın motoruna sıkışan yavru köpeği, yoldan geçen itfaiyeci kurtardı
Aracın motoruna sıkışan yavru köpeği, yoldan geçen itfaiyeci kurtardı
Aracın motoruna sıkışan yavru köpeği, yoldan geçen itfaiyeci kurtardı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Aracın motoruna sıkışan yavru köpeği, yoldan geçen itfaiyeci kurtardı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi evinde ziyaret ediyor Eczacının gösterdiği veresiye defterini gören Akşener şaşıp kaldı: Meğer bir şey bilmiyormuşuz Mustafa Cengiz, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile özel olarak görüşerek hakemlerden şikayetçi oldu Liverpool'un eski futbolcusu Daniel Agger, futbolu bıraktıktan sonra dövme sanatçısı oldu Dzemaili'nin eski eşi Erjona Sulejmani'nin paylaştığı yarı çıplak poz sosyal medyada gündem oldu Çin'in anal sürüntüyle korona testini, ülkeye gelen yabancılara zorunlu kılacağı öne sürüldü Çukur dizisine dahil olan Çağla Demir, pozlarıyla ilgi odağı oldu Son Dakika: Kara propaganda çalışmaları yanlarına kar kalmayacak! Savcılık 'Stop Erdoğan' ilanları için harekete geçti