Son Dakika Haberleri: Park Ettiği Yeri Unutan Sürücü, Aracını 20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buldu

Park Ettiği Yeri Unutan Sürücü, Aracını 20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buldu

2 yıl önce

Almanya'nın Frankfurt kentinde 1997 yılında aracını park ettiği yeri unutan sürücü, 20 yıl sonra polisin yaptığı araştırma sayesinde aracını bıraktığı yerde buldu.

Almanya'nın Frankfurt kentinde bir garaja 1997 yılında arabasını park eden ve nereye park ettiğini unutan adam, polis arabasını hurdalığa götürmek için araştırma yapınca 20 yıl sonra aracını buldu.

20 YIL ARABASINI BULAMADI

Park ettiğiniz arabayı otoparkta kaybetmek kadar insana sıkıntı veren bir şey yoktu. Eninde sonunda bir şekilde bulduğunuz arabanın yerini unutmanızi bazen size durduk yere saatler kaybettirir. Ancak Almanya'nın Frankfurt kentinde yaşayan adam, arabayı otoparkta kaybetme meselesini çok farklı bir boyuta taşımış. 1997 yılında otoparka parkettiği arabayı kaybeden adam 20 yıl boyunca arabasını bir daha bulamamış.

POLİSLER ARACIN SAHİBİNE ULAŞTI

Daha sonra otoparkın yıkımı sırasında neredeyse hurda haline gelen arabayı, hurdalığa götürecek olan polisler, yasal olarak sahibine ulaşmaları gerektiği için arama çalışmalarına başlamışlar. Arama çalışmaları sonucunda arabanın 76 yaşındaki sahibine ulaşan polisler, arabanın o dönemde sahibi tarafından çalındığı bildirimini verdiğini ancak aslında adamın arabayı park ettikten sonra otopakta arabayı bulamadığını farketmişler.

40 BİN EURO HARCADI

Arabaya ulaşan adam otoparkta arabayı çalıştırmayı denediyse de, 20 yıldır otoparkta bekleyen araba çalışmadığı için sonuç olarak çektirmek zorunda kalmış. Adamın arabaya çekici ve tamir masrafı dahil 40 bin euro harcadığını bildirildi.
Genç Mühendis, Arkadaşının Evinde Kendini Tavana Astı 15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

Burnunu Çeşme Suyuyla Temizleyen Kadının Beynini Amipler Yedi