Son Dakika Haberleri: Adana'da Bir Otomobil Kundaklandı, Aracının Kundaklandığını Gören Kadın Baygınlık Geçirdi

Adana'da Bir Otomobil Kundaklandı, Aracının Kundaklandığını Gören Kadın Baygınlık Geçirdi

4 ay önce

Adana'da kimlikleri belirlenemeyen motosikletli iki kişi, park halindeki aracı molotof kokteyli atarak kundakladı. Araç sahibi, aracının yandığını görünce baygınlık geçirdi. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Adana'da kimlikleri belirlenemeyen motosikletli iki kişi park halindeki aracı molotof kokteyli atarak kundakladı. Araç sahibi, aracının yandığını görünce baygınlık geçirdi. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

MOTOSİKLETLİ İKİ KİŞİ, OTOMOBİLE MOLOTOF ATTI

Adana'nın Sarıçam ilçesinde meydana gelen olayda, kimliği belirlenemeyen iki kişi motosiklet ile gelerek hafif ticari otomobile molotof kokteyli attı. Daha sonra bu iki kişi motosiklet ile olay yerinden hızla kaçtı.

ARAÇTA MADDİ HASAR OLUŞTU

Durumu gören vatandaşlar itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü. Araçta maddi hasar meydana geldi.

ARAÇ SAHİBİ BAYGINLIK GEÇİRDİ

Derya Ş. isimli bir kişi araçlarının yandığını görünce baygınlık geçirdi. Polis ekipleri bunun üzerine ambulans çağırdı. Ambulans ekipleri kadına müdahale ettikten sonra yakınlarına teslim etti. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.


YORUMLAR


Gaziantepli Girişimci Ürettiği Streçleme Makinesi ile Halı ve İplik Sektöründe İtalyanların Tahtını Salladı 27 Yaşındadaki Sperm Donörü, Genç Yaşında 18 Çocuk Babası Oldu

Son Dakika! ABD Başkanı Trump, ABD Askerinin Suriye'den Neden Çekileceğini Duyurdu