Son Dakika Haberleri: Adana'da Bir Otomobil Kundaklandı, Aracının Kundaklandığını Gören Kadın Baygınlık Geçirdi

Adana'da Bir Otomobil Kundaklandı, Aracının Kundaklandığını Gören Kadın Baygınlık Geçirdi

29 gün önce

Adana'da kimlikleri belirlenemeyen motosikletli iki kişi, park halindeki aracı molotof kokteyli atarak kundakladı. Araç sahibi, aracının yandığını görünce baygınlık geçirdi. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Adana'da kimlikleri belirlenemeyen motosikletli iki kişi park halindeki aracı molotof kokteyli atarak kundakladı. Araç sahibi, aracının yandığını görünce baygınlık geçirdi. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

MOTOSİKLETLİ İKİ KİŞİ, OTOMOBİLE MOLOTOF ATTI

Adana'nın Sarıçam ilçesinde meydana gelen olayda, kimliği belirlenemeyen iki kişi motosiklet ile gelerek hafif ticari otomobile molotof kokteyli attı. Daha sonra bu iki kişi motosiklet ile olay yerinden hızla kaçtı.

ARAÇTA MADDİ HASAR OLUŞTU

Durumu gören vatandaşlar itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü. Araçta maddi hasar meydana geldi.

ARAÇ SAHİBİ BAYGINLIK GEÇİRDİ

Derya Ş. isimli bir kişi araçlarının yandığını görünce baygınlık geçirdi. Polis ekipleri bunun üzerine ambulans çağırdı. Ambulans ekipleri kadına müdahale ettikten sonra yakınlarına teslim etti. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.


YORUMLAR


Tacizle Suçlanan Arda Turan: Berkay ve Eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde Görülmemiş Büyüklükte Dava Açacağım Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek

Hafta Başından İtibaren Aşağı Yönlü Hareket Eden Dolar, Dibe Vurdu