Aracının Sileceği Bozulan Sürücü, Çözümü Telefon Kablosunda Buldu - Son Dakika

Aracının Sileceği Bozulan Sürücü, Çözümü Telefon Kablosunda Buldu

19.12.2018 14:12

Denizli'de aracının sileceği bozulan sürücü, sileceğe bağladığı telefon şarj kablosunu eliyle çekerek yaklaşık 20 kilometre yol gitti.

Denizli'nin Honaz ilçesi Kaklık Mahallesi'nde aracıyla yolculuk yapan Sercan Güngör, aracının cam sileceği bozulunca ilginç bir yöntem geliştirdi.Aracının sileceği bozulan sürücü, sileceğe bağladığı telefon şarj kablosunu eliyle çekerek yaklaşık 20 kilometre yol gitti.

SİLECEĞİNİN ÇALIŞMADIĞINI FARK ETTİ

Çivril ilçesinden Kaklığa gitmek için 64 AC 153 plakalı aracıyla yola çıkan Güngör, seyir halindeyken sağanak yağışa yakalandı. Yağış esnasında önünü görmek için aracın cam sileceğini çalıştırmak isteyen Güngör, sileceğin çalışmadığı fark etti.

SİLECEĞE ŞARJ KABLOSUNU BAĞLADI

Güngör, yolda kalmamak ve kazaya sebebiyet vermemek için bozulan sileceğe şarj kablosuna bağladı. Kabloyu otomobilin camından içeri alan Güngör, ardından eliyle telefon kablosunu çekerek sileceği kendi yöntemiyle hareket ettirdi. Bu şekilde yaklaşık 20 kilometre yol giden Güngör, ilk iş olarak aracının sileceğini tamir ettireceğini söyledi.

Aracının Sileceği Bozulan Sürücü, Çözümü Telefon Kablosunda Buldu
Aracının Sileceği Bozulan Sürücü, Çözümü Telefon Kablosunda Buldu
Aracının Sileceği Bozulan Sürücü, Çözümü Telefon Kablosunda Buldu

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Aracının Sileceği Bozulan Sürücü, Çözümü Telefon Kablosunda Buldu - Son Dakika


YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü