Muş'ta arabaya giren yılan İstanbul'a kadar aileyle birlikte yolculuk yaptı - Son Dakika

Muş'ta arabaya giren yılan İstanbul'a kadar aileyle birlikte yolculuk yaptı

29.07.2021 21:28

Muş'tan İstanbul'a doğru yolculuk yapan ailenin başına nadir rastlanan bir olay geldi. Memleketleri Muş'tan yola çıkan aile, kaputa giren ve daha sonra arabanın üzerine çıkan yılanla İstanbul'a kadar gitti. Araç sürücüsü baba, yolculuk sonunda yılanın nerede olduğunu bilmediğini söyledi.

Memleketleri Muş'tan İstanbul'a kendi araçlarıyla yola çıkan Işık ailesinin başına eşine az rastlanan bir olay meydana geldi. Muş'ta aracın kaputuna giren yılan, aralıklarla kendisini göstererek İstanbul'a kadar gitti. Aracın sürücüsüİbrahim Işık, ne yaptılarsa yılanı çıkaramadıklarını söyledi.

Muş'ta arabaya atlayan yılan İstanbul'a kadar aileyle birlikte yolculuk yaptı

CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI

Araç sahibi en son yoldayken aracının kaputunda gördüğü yılanı bir daha görmediğini belirterek yılanın araçtan uzaklaşıp uzaklaşmadığını anlamadığını belirti. Yılanla beraber yapılan ilginç yolculuk cep telefonu kamerasına yansıdı.

UĞRAŞLARI SONUÇ VERMEDİ

İstanbul'a araçlarıyla seyahat eden Işık ailesi, aracın kaputundan cama doğru sürünen yılanı görünce şoke oldu. Yılanla beraber seyahat eden Işık ailesi hem korku hem de heyecan dolu anlar yaşadı. Sürücü İbrahim Işık ile ailesi, yılanı çıkarmak için çok uğraşsalar da bir türlü başaramadılar.

Muş'ta arabaya atlayan yılan İstanbul'a kadar aileyle birlikte yolculuk yaptı

ARABAYA YAKLAŞMAYA KORKTULAR

İstanbul'a kadar sağ salim gelen Işık ailesi, yol boyu aralıklarla görünen ve kaybolan yılanın araçtan uzaklaşıp uzaklaşmadığını bilmediklerini belirtti. Işık ailesi park halinde bulunan otomobillerine yılan sebebiyle yaklaşmaya korktuklarını dile getirdi.

"İLK ÖNCE KERTENKELE ZANNETTİM"

Araç sahibi İbrahim Işık, "İlk önce kertenkele zannettim. Sonra bayağı bizimle savaştı. Malatya'ya kadar savaştık onunla. Ondan sonra birdenbire kayboldu. Bingöl'ün girişinden Elazığ'a kadar bizimle yolculuk yaptı. Ben Malatya'da itfaiye bölümüne gittim ama bulamadık. İçeride mi değil mi emin değiliz. Kaç gündür burada nöbette bekledik bir şey göremedik. Ama hala daha korkuyla kimse arabaya yaklaşamıyor. Ne yapacağız bilmiyorum" dedi.

Muş'ta arabaya atlayan yılan İstanbul'a kadar aileyle birlikte yolculuk yaptı
Muş'ta arabaya giren yılan İstanbul'a kadar aileyle birlikte yolculuk yaptı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Muş'ta arabaya giren yılan İstanbul'a kadar aileyle birlikte yolculuk yaptı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Evinin tuvaletinde eşi tarafından kanlar içerisinde bulunan adamın göğsündeki izler dikkat çekti 00:02 Evinin tuvaletinde eşi tarafından kanlar içerisinde bulunan adamın göğsündeki izler dikkat çekti Yeni sezon fragmanı yayınlanan Güldür Güldür Show'a MasterChef skeci damga vuracak 23:22 Yeni sezon fragmanı yayınlanan Güldür Güldür Show'a MasterChef skeci damga vuracak Vitor Pereira için 22:49 Vitor Pereira için "Küçük aklıyla" ifadesini kullanan A Spor yorumcusuna taraftar ateş püskürdü
Kaldığı otele 3 ayda 1 trilyon harcayan Bahar Candan: Aynı parayı herkes harcıyor 21:12 Kaldığı otele 3 ayda 1 trilyon harcayan Bahar Candan: Aynı parayı herkes harcıyor Son Dakika: Artan vakalar yüz yüze eğitimi etkileyecek mi? Erdoğan'dan merak edilen soruya yanıt 19:16 Son Dakika: Artan vakalar yüz yüze eğitimi etkileyecek mi? Erdoğan'dan merak edilen soruya yanıt Konya'da öğrencisine kötü davranan öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı 19:11 Konya'da öğrencisine kötü davranan öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı
Bikinili pozlarını paylaşan şarkıcı Linet'in göbeğindeki detay gözlerden kaçmadı 18:54 Bikinili pozlarını paylaşan şarkıcı Linet'in göbeğindeki detay gözlerden kaçmadı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın S-400 restine Biden'dan yorum: Bu konuları çoktan geçtik 16:20 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın S-400 restine Biden'dan yorum: Bu konuları çoktan geçtik
Advertisement