"Araf 3 Cinler Kitabı" 25 Ekim'de vizyonda - Son Dakika

"Araf 3 Cinler Kitabı" 25 Ekim'de vizyonda

15.10.2019 09:05

Antalya Film Festivali'ne kabul edilen ilk korku filmi 'Araf serisinin 3'üncüsü 25 Ekim tarihinde vizyona giriyor.

Filmin yapımcısı ve yönetmeni Biray Dalkıran, "İddia ediyorum çektiğim en korkunç film 'Araf 3 Cinler Kitabı'." şeklinde konuştu. Korku filmlerinin otoritesi olarak kabul gören Biray Dalkıran'ın yönettiği "Araf 3 Cinler Kitabı" nın başrollerini Mehmet Baştürk, Çağla Erdimen, Emre Özmen, Sevgi Akoğlu ve Ufuk Başar Can paylaşıyor. Yaşanmış bir olaydan esinlenilerek senaryosunu Şafak Güçlü'nün yazdığı "Araf 3" ün yönetmeni Biray Dalkıran, bu filmin serinin en iddialı yapımı olacağını özellikle vurguladı.

Gerek görsel efektleri ve makyajıyla ülkemizdeki birçok korku filminden çok daha titizlikle hazırlanan "Araf 3" çekim aşamasında filmin oyuncularından Çağla Erdimen, Araf 3'ün çekim atmosferinden çok etkilendiğini ve evde yalnız kalamadığını söyledi. Çekim aşamasından sonra da uzun bir süre korku halini üzerinden atamadığını vurguladı. Başrol oyuncusunun bu açıklamasının ardından filmin içeriği sosyal medyada da merak konusu oldu.

 Araf 3 Cinler Kitabı 25 Ekim'de vizyonda

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Araf 3 Cinler Kitabı' 25 Ekim'de vizyonda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İç savaşa sürüklenen Hollanda'da göstericilerin bir köprüyü havaya uçurduğu iddia edildi Sibirya'da 40 bin yıldır buzulda korunan gergedan keşfedildi Ege Bölgesi'nde şiddetli fırtına! Ağaçlar ve çatılar uçtu, direkler devrildi 18 yaşındaki genç kızın feci şekilde can verdiği kaza kamerada Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu