ARAF 3 "Cinler Kitabı" vizyonda - Son Dakika

ARAF 3 "Cinler Kitabı" vizyonda

02.11.2019 11:18
ARAF 3

Biray Dalkıran'ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği serinin en korkunç filmine aday olan "Araf 3 : Cinler Kitabı" 194 salonda, Türkiye'nin her yerinde, 1 Kasım'da vizyona girdi.

Çekim aşamasından itibaren birçok paranormal aktivite yaşanmış ve hatta sonrasında bazı görüntülerin bilinmeyen sebeplerden silinip yeniden o sahnelerin çekilmesine sebep olmuştu. Garip olaylar film vizyona girene kadar devam etti.

Araf "Korku" Vaad Ediyor!

Araf 3: Cinler Kitabı, kardeşi Arda'yı kurtarmak için tehlikeli cinler aleminden derman arayan Nihal ile arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor.

Gösterime Los Angeles'tan Canlı Bağlandı

Cuma günü vizyona giren filmin oyuncuları Cevahir AVM Cinemaximum'da seyircisi ile buluştu. Filmin yapımcısı ve yönetmeni Biray Dalkıran Los Angeles'ta yeni bir film hazırlığında olduğu için bu etkinliğe katılamadı. Los Angeles'tan görüntülü aramayla etkinliğe katılan Dalkıran, filmin oyuncularını tebrik ederek bol şans diledi. Film başrol oyuncularından Çağla Erdimen, Mehmet Baştürk ve Emre Özmen'in yanı sıra filmin senaristi Şafak Güçlü seans başlamadan seyircilerin karşısına çıkıp duygularını anlattı.

ARAF 3 Cinler Kitabı vizyonda

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel ARAF 3 'Cinler Kitabı' vizyonda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de, UFO olduğu iddia edilen cismin elektrik lambası olduğu ortaya çıktı Uzman çavuş ile 4 aylık oğlunun öldüğü yangın kamera Tanju Çolak, 32 yıl önce yaşanan kazayı unutmadı! Paylaştığı mesaj duygulandırdı Akılalmaz olay! Ailenin kuşu ölünce anne-baba felç geçirdi, kızları ise bayıldı Kayınpederi tarafından bıçaklanan damat: Eşimi rehin almadım, asıl mağdur benim Dünya aşı bulamazken Avrupa israf ediyor: 6 dozluk şişelere 5 doz yazılınca milyonlarca aşı çöpe gitti Evde doğum yapan kadın bebeğini bıçaklayarak öldürdü Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor: Gündemde kısıtlamaların esnetilmesi ve aşılama uygulaması var