Son Dakika Haberleri: Arap Turist Hashim Kanzi: "Cumhurbaşkanı Erdoğan Bizimde Liderimiz"

Arap Turist Hashim Kanzi: "Cumhurbaşkanı Erdoğan Bizimde Liderimiz"

2 yıl önce

Arap turist Hashim Kanzi: "Cumhurbaşkanı Erdoğan bizimde liderimiz" Kapadokya'da çekilen dizilere Arabistan'dan Kapadokya'ya getirdiNEVŞEHİR - Arabistan'da elektrik mühendisi olarak çalışan 32 yaşındaki Hashim Kanzi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sadece Türkiye'nin değil bütün İslam...

Arap turist Hashim Kanzi: "Cumhurbaşkanı Erdoğan bizimde liderimiz"
Kapadokya'da çekilen dizilere Arabistan'dan Kapadokya'ya getirdi

NEVŞEHİR - Arabistan'da elektrik mühendisi olarak çalışan 32 yaşındaki Hashim Kanzi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sadece Türkiye'nin değil bütün İslam aleminin lideri olduğunu söyledi.
Arabistan'tan Kapadokya'ya tatile gelen 32 yaşındaki Hashim Kanzi Kapadokya'da çekilen dizileri internet ortamında izlediğini ve çekilen bu diziler sayesinde Kapadokya'ya hayran kaldığını ifade ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan hayranlığının da Türkiye'ye gelmesine büyük etken olduğunu ifade etti. Kanzi, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sadece Türkiye'nin değil tüm İslam aleminin lideri, bizimde liderimiz. Son yüzyılda İsrail'e dur diyen Recep Tayyip Erdoğan'ı bu tavrı için tüm Araplara sesleniyorum. Gelin birlik ve beraberlik içinde Türkiye turizmine destek olalım Türkiye'yi gezmeye gidelim" diye seslendi.
Nevşehir'e gelmeden önce Kapadosya bölgesinde çekilen yerli dizileri internetten izlediğini söyleyen Hashim Kanzi, "Bununla beraber Türkiye'ye karşı hayranlık duymaya başladım. Uzun zamandır Türkiye'ye gelmeyi planlıyordum. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan hayranlığım Türkiye'ye, Kapadokya'ya gelmemde büyük bir etken oldu. Türkiye'nin tarihi ve turistik yerlerini gezmeye tüm Arap dünyasında ki insanları davet ediyorum. Türkiye'yi turizm noktasında son zamanlarda kısmen yaşanan sıkıntılarda destek olmalıyız" şeklinde konuştu.
Otel sahibi Ömer Nair ise Arap turiste Kapadokya bölgesini tanıtan özel bir kitap ve yöresel hediyeler takdim etti.Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu 15 Metrekarelik Odada Ürettiği Yemle, Hayvanlarını Besliyor İmamoğlu, Yenikapı Mitingi Düzenlendiği Esnada Elindeki Son Anketi Duyurdu