Arapgir'de asfalt çalışmaları devam ediyor - Son Dakika

Arapgir'de asfalt çalışmaları devam ediyor

Arapgir Belediyesi, yaz sezonunda başlattığı yol bakım çalışmaları kapsamında Hezenek Mahallesi'nde asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Arapgir'de asfalt çalışmaları devam ediyor, System.String[]

İlçede asfalt ve kilitli parke taşı çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyleyen Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, "Vatandaşımızın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz" dedi.

Arapgir Belediyesi olarak asfalt hizmetlerinin ilçenin her köşesinde yoğun bir şekilde devam ettiğini bildiren Cömertoğlu, ekiplerin Arapgir'in değişik yerlerinde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti. Hezenek Mahallesi'nde 2 kilometre civarında sathi asfalt çalışması yapıldığını ifade eden Cömertoğlu, "Bu mahallemizde hummalı bir asfalt çalışmamız var. Alt yapıları yeniledikten sonra yıpranmış asfaltları ise yeniliyoruz. Böylece mahallemizin yol sorununu çözmüş olacağız" diye konuştu.

Belediye olarak Hezenek Mahallesi'nin ihtiyaçlarını tespit ederek hızlı bir şekilde çözüme kavuşturduklarını dile getiren Cömertoğlu, "Diğer hizmetlerin de zamanında ve kaliteli yapılabilmesi için yolların kullanılabilir olması çok önemli. Şuan Büyükşehir Belediyesi ve Arapgir Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Bütün mahallelerimizin eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız ve çok hassas bir şekilde çalışarak hepsini de çözüme kavuşturmaya gayret gösteriyoruz. Bu konuda son derece ciddi çalışıyoruz. Arapgir sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt ve parke hizmetini de götüreceğiz. Arapgir'de asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız" ifadelerini kullandı.

Arapgir'de asfalt çalışmaları devam ediyor

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 11:45 - Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Arapgir'de asfalt çalışmaları devam ediyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun'un, ölmeden önceki son görüntüsü ortaya çıktı Bir kadın daha şüpheli şekilde can verdi! 8. kattan düşen Şeyda'nın ölümündeki detaylar cinayete işaret ediyor Kambiyo ve TL mevduat vergisinde yapılan indirim sonrası düşüşe geçen dolar 7,77'den işlem görüyor İran'ın Azerbaycan'a ihaneti kamerada! Ermenistan askeri araçlarına petrol taşıdılar Mourinho, maçı bırakıp tuvalete giden Eric Dier'ın peşinden giderek sahaya getirdi Bursa'da maske takmayan 100 bin kişiye 94 milyon lira ceza kesildi Ekrana veda edecek olan Bay Yanlış'ın 2. final fragmanı yayınlandı! Özgür, Ezgi'ye evlilik teklifi ediyor Bir yaşındaki bebeğini işkence ederek öldüren anne tutuklandı: Sevmediğim zaman ısırıyordum