Araplardan Suriye Halkına Destek - Son Dakika

Araplardan Suriye Halkına Destek

18.02.2012 00:46
Araplardan Suriye Halkına Destek, System.String[]

İsrail'deki Arap kasabasında binlerce kişi, Suriye rejiminin baskısı altındaki halka destek gösterisinde bulundu.

İsrail'deki Arap kasabalarından Kfar Kana'da, binlerce kişi Suriye rejiminin baskısı altındaki halka destek gösterisinde bulundu.

Bölgedeki AFP muhabiri, İsrail'deki İslam Hareketi'nin çağrısıyla toplanan Arap göstericilerin Suriye bayrakları taşıdıklarını belirtti.

Göstericilerin, "Beşşar Esad'dan kurtulma" çağrısında bulunarak, "Suriye için özgürlük" yönünde sloganlar attıkları belirtildi.

Araplardan Suriye Halkına Destek

- Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Araplardan Suriye Halkına Destek - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var