Arapsaçı 5 Şubatta Çorlu'da Sahnelenecek - Son Dakika

Arapsaçı 5 Şubatta Çorlu'da Sahnelenecek

28.01.2014 10:25
Arapsaçı 5 Şubatta Çorlu'da Sahnelenecek, System.String[]

Tekirdağ'a bağlı Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal Tiyatro sahnesinde, 5 Şubat tarihinde Arapsaçı adlı tiyatro oyunu sahnelenecek.

Tekirdağ'a bağlı Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal Tiyatro sahnesinde 5 Şubat tarihinde "Arapsaçı" adlı tiyatro oyunu sahnelenecek. Komedi oyunu olan Arapsaçı adlı tiyatro oyununun bilet fiyatları 5 TL olarak belirlendi.

5 Şubat günü Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal Sahnesinde sahnelenecek oyunda Eylem Şenkal, Berke Hücran, İ.Can Törtop, Ümmühan Kıldiş, Ferhat Balaban, Hande Melek, Aga Joblanska ve Hakan Kutluay Kutlu rol alacak. 5 Şubat Çarşamba günü saat 18.00 ve 20.30'da sahnelenecek oyunun bilet fiyatlarının tam 5 TL öğrenci ise 3 TL olduğu kaydedildi.

Oyunda mutlu bir evlilik sürdüren Philips ve Johanna o gece bir davete katılacaktır. Evin boş olmasını fırsat bilen Philip'in çapkın ortağı Henry evi kullanmak ister. Aynı anda Henry'nin eşi Linda da benzer bir çapkınlık olayı için Johanna'dan evi istemektedir. Bu gelişmelerden habersiz olan evin hizmetçisi ve evde çalışan dekoratör de gece için romantik planlar yapmaktadır. Derken, evde unutulan bir aşk mektubu, ard arda gelen yanlış anlaşılmalar ve Philip'in davete gitmekten vazgeçmesi ile işler 'Arapsaçı'na dönecektir. - TEKİRDAĞ

Arapsaçı 5 Şubatta Çorlu'da Sahnelenecek
Arapsaçı 5 Şubatta Çorlu'da Sahnelenecek
Arapsaçı 5 Şubatta Çorlu'da Sahnelenecek

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Arapsaçı 5 Şubatta Çorlu'da Sahnelenecek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor