Araştırma: Yetişkin bir kişi hayatı boyunca 78 binden fazla saat televizyon izliyor - Son Dakika

Araştırma: Yetişkin bir kişi hayatı boyunca 78 binden fazla saat televizyon izliyor

04.12.2019 15:28
Araştırma: Yetişkin bir kişi hayatı boyunca 78 binden fazla saat televizyon izliyor, System.String[]

İngiltere’de 2 bin yetişkinle yapılan araştırma, ortalama bir televizyon izleyicisinin hayatı boyunca 78 binden fazla saati ekran karşısında geçirdiğini ortaya koydu.

Her ne kadar sosyal medya ve internet platformları yerini almaya başlamış olsa da, televizyon halen 'vazgeçilmez' olmaya devam ediyor. Yapılan son araştırmalar da bunu doğrular nitelikte.

İngiltere'de 2 bin yetişkinle yapılan araştırma, ortalama bir televizyon izleyicisinin hayatı boyunca 78 binden fazla saati ekran karşısında geçirdiğini ortaya koydu.

Araştırma: Yetişkin bir kişi hayatı boyunca 78 binden fazla saat televizyon izliyor

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Araştırma: Yetişkin bir kişi hayatı boyunca 78 binden fazla saat televizyon izliyor - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Son Dakika! Malatya'da 4,7 büyüklüğünde deprem Merkez Bankası'nın hamleleriyle düşüşe geçen dolar, 7,79'dan işlem görüyor Çevreye 'çay paketliyoruz' dedikleri depoda cinsel içerikli ürün imal eden zanlılar suçüstü yakalandı Bir anlık dalgınlıkla yıllardır biriktirdiği 3 bileziği çöpe attı Taksim'de taciz ettiği kadın, "Uğraşmak istemiyorum" deyince sanık tahliye edildi Koronavirüs kapsamında kapalı olması gereken eğlence mekanında cinayet Ünlü modacı Rufat İsmayil, Menajerimi Ara dizisinde kıyafeti kötülendiği için suç duyurusunda bulundu Maske takmayan pazarcı savunmasıyla şaşırttı: Müşteri yok, vakalar olsa ne olur? Müslüman adam ölümden korkmaz