Arceau Saat Koleksiyonuna Yeni Modeller - Son Dakika

Arceau Saat Koleksiyonuna Yeni Modeller

07.09.2012 15:26
Arceau Saat Koleksiyonuna Yeni Modeller, System.String[]

Hermès, bu yıl Arceau saat koleksiyonuna yeni modeller ekledi.

Hermés Arceau Ecuyére Ladies

2012 yılında "Zaman" temasından ilham alarak tasarımlarına hayat veren Hermès, bu yıl Arceau saat koleksiyonuna yeni modeller ekledi. İlk olarak 1978'de Henri d'Origny tarafından tasarlanan Arceau modeli, saat yapımcılığı meraklıları tarafından markanın binicilik dünyasından doğan ruhunu yansıtan bir tasarım olarak tanımlanıyor.

34 mm kasa çapındaki yeni Arceau Ecuyère Ladies modeli, Hermès'in Vaucher Manufacture Fleurier tarafından Hermès için üretilen özel bir mekanizma ile donatıldı. H1912 mekanizması, ismini Jacqueline Hermès'in ilk Hermès kol saati ile poz verdiği yıldan alıyor.

Modelin kadranı küçük saniye göstergesinin çevresine yerleştirilmiş güneş ışını desenleri ile dikkat çekiyor. Hermès, gül kesimli pırlanta kullanılan tepe ile detaylara verdiği önemi kanıtlıyor. Modelin kasası 0,77 karat değerinde toplam 61 adet Top Wesselton V.V.S. kalite pırlanta ile çerçeveleniyor.

Arceau Saat Koleksiyonuna Yeni Modeller

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Arceau Saat Koleksiyonuna Yeni Modeller - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Tartıştığı eşini silahla yaralayan koca, küçük kızıyla kendini eve kapattı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak