Arda Erel'in Yeni Kitabı Çıktı - Son Dakika

Arda Erel'in Yeni Kitabı Çıktı

26.01.2018 12:15
Arda Erel'in Yeni Kitabı Çıktı, System.String[]

Çok küçük yaşlarda içinden geleni yazmaya başlayan ve yazıları sosyal medyada büyük ilgi gören genç yazar Arda Erel, Kendine İyi Bak ile okuyuculara 2018'de yepyeni bir kitap armağan ediyor.

İnsanlara iyi gelecek ve umut olacak nitelikte olan bu kitapta, insanların başkalarından önce kendini sevmesinin ve kendine iyi davranmasının kilit nokta olduğu, milyonlar tarafından takip edilen Arda Erel'in aforizmaları ile anlatılıyor.

Arda Erel, yeni kitabı Kendine İyi Bak 'ta okurlarına şöyle sesleniyor : "Bir şeyler iyi gitmediğinde sen kendi yolunda gitmiyorsun demektir. Hayat sana armağan edilmişken, sen o armağanı yaşamıyorsun demektir. Toplum, ailen, arkadaşların ya da sevgilin. Kendini birilerinin dediklerine göre şekillendirdikçe, kendinden uzaklaştığının farkında mısın? Benliğinden, isteklerinden, arzularından kopuyorsun. Başka bir sen yaratıyorlar, sen de 'o' oluyorsun. Özüne in. Kendine koş. O zaman sen de düzelirsin, gittiğin yol da."

En çok satanlar listesinde uzun süre yer alan Senin İçin ve Arayış kitaplarından sonra Arda Erel'in yeni kitabı Kendine İyi Bak, İnkılap Kitabevi logosuyla raflardaki yerini aldı.

Arda Erel'in Yeni Kitabı Çıktı

Kaynak: Pembenar

Son Dakika Kadın Arda Erel'in Yeni Kitabı Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora, göğüs dekoltesiyle sosyal medyayı salladı 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Fatih Terim: Ali Sami Yen'de 8-10 dakika vermemek bu kadar zor mu! Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, göğüs dekolteli elbisesiyle poz verdi Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel dizisinin kadrosuna dahil oluyor İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı