Son Dakika Haberleri: Arda Turan: Barcelona'ya Sponsor Sayesinde Transfer Olmadım

Arda Turan: Barcelona'ya Sponsor Sayesinde Transfer Olmadım

5 ay önce

Hakkında "Barcelona'ya sponsor sayesinde transfer oldu." haberleri bulunan Arda Turan, sert çıktı: Böyle bir şey söz konusu değil. Hep konuşuyorlar.

İspanya Ligi ekiplerinden  Barcelona'nın Türk futbolcusu  Arda Turan,  Özlem Gürses  Tatar'ın ''Bazen Olmaz'' adlı kitap için verdiği ropörtajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Milli futbolcu, şunları söyledi:

"AVRUPA'DA OYNAYACAK KAPASİTE YOK" DEDİLER

"Galatasaray'da ilk maçımı oynadım, Türk futbolunun duayenleri yazdılar, dediler ki 'Şımarır'. Sonra  Galatasaray kaptanı oldum 'Yapamaz, olmaz' dediler. Sonra  Atletico Madrid'e gittim, ' Avrupa'da oynayacak kapasite yok' dediler.

"HEP DİYECEKLER"

Barcelona'ya geldim ' Sponsor transferi oldu' hikayesini başlattılar. Hep diyecekler. Çünkü hayatta söyleyenlerde yapanlar arasında bir fark olmalı. İki restoranım, bir kariyer danışmanlık şirketim var. İnternet yatırımıyla alakalı hissem var.

''BABA OLMAYI ÇOK İSTERİM''

İlişki konusunda ise başarısız bir erkeğim. Sonları hep olumsuz. Ama şu ana kadar hiç terk edilmedim. Baba olmayı çok isterim. Küçük bir Arda, yetenekli bir şey, inanılmaz olur."


Erdoğan'dan ABD Dönüşü Barzani'ye Salvolar: İstikametlerini Kaybediyorlar Ömer Ali Şahiner Golden Sonra Gözyaşlarına Hakim Olamadı
Bir Milyon Liralık Soruya Ulaştı, Çekini Alıp Yarışmadan Ayrıldı