Son Dakika Haberleri: Arda Turan ile Berkay Arasındaki Kavga Kamerada

Arda Turan ile Berkay Arasındaki Kavga Kamerada

2 ay önce

Arda Turan ile Berkay arasındaki kavga kamerada İSTANBUL - Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin arasında gece kulübünde başlayan ve hastanede devam eden kavga kameralara yansıdı.

Arda Turan ile Berkay arasındaki kavga kamerada İSTANBUL - Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin arasında gece kulübünde başlayan ve hastanede devam eden kavga kameralara yansıdı.
Ünlü futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin'in, Emirgan'da bir gece kulübünde yaşadıkları kavgaya ilişkin güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Berkay yaşanan kavganın hemen ardından sinirli bir şekilde eğlence mekanından önüne çıkıyor. Kavgada burnu kırılan Berkay, elindeki şişeyi hızlıca yere atıyor. Berkay'ı barın dışındakiler sakinleştirmeye çalışıyor ama Berkay Şahin el işaretiyle, uzak durmasını istiyor. Hemen ardından mekanın işletmecisi Umut Evirgen'de şarkıcının yanına geliyor.
Saatler 06.22'yi gösterdiğinde ise bu kez görüntüye Trabzonsporlu futbolcu Burak Yılmaz giriyor. Yılmaz da mekandan uzaklaştırılan Berkay'ın yanına doğru ilerliyor. Bu kez saatler 06,23'ü gösteriyor ve görüntüye Arda Turan giriyor. Sinirli görünen Arda Turan'ı çevresindekiler yatıştırmaya çalışıyor. Otobüs durağında bekleyen Berkay'ın yanına gitmeye çalışan Arda'yı arkadaşları güçlükle tutuyor. Bu sırada oyuncu Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın da Arda'yı yatıştırmaya çalışanlar arasında olduğu görülüyor. Şarkıcı Berkay 06: 25'te taksiye binerek mekandan ayrılıyor ve hastaneye gidiyor.
Bir süre sonra ise bu kez Arda, yanındakilerle birlikte Berkay'ın tedavi gördüğü hastaneye gidiyor. Berkay ve Arda, hastanenin check up servisinde kadraja giriyor. Sakince sohbet etmeye başlayan ikili saatler 06: 44'ü gösterdiğinde yine hararetli şekilde tartışmaya başlıyor. Arda yanında getirdiği silahını sehpanın üzerine atıyor ve emniyetteki ifadesine göre "Bana inanmıyorsan bu silahla istediğini yapabilirsin" sözlerini sarf ediyor. Şarkıcı Berkay ise silahı sehpadan alarak koltuğun üzerine atıyor. Tartışma devam ederken silahı bir kez daha elin alan Arda, kamera açısının dışında yere tek el ateş ediyor. Yaklaşık 5 dakika boyunca tartışan ikili, yine geldikleri yoldan birlikte yürüyerek, hastanenin check up servisinden çıkıyor.
Saatler 07: 07'yi gösterirken, Arda kalabalık bir grupla birlikte hastanenin acil servis kapısında görülüyor. Arda Turan yanında şarkıcı Murat Dalkılıç ile birlikte hastaneden çıkıyor.
Berkay ise yanında koruması görevliler ile birlikte check up servisine dönüyor ve Arda'nın ateş ettiği yerde mermi kovanı arıyor.

YORUMLAR


Düğün Sabahı Kızı Katledilen Anne, Damadının Yüzüne Haykırdı: Asın Bu Adamı Konyaaltı Belediyesi Çalışanları İçin Asgari Ücreti 2 Bin 200 TL Yaptı

İçişleri Bakanı Soylu, Dağlarda Toplam 700 Teröristin Kaldığını Açıkladı