Arda Turan ile Dursun Özbek Buluştu! - Son Dakika

Arda Turan ile Dursun Özbek Buluştu!

13.12.2017 20:10
Arda Turan ile Dursun Özbek Buluştu!, System.String[]

İspanyol gazetesi Mundo Deportivo'dan bomba bir son dakika haberi geldi: "Arda Turan, Dursun Özbek ve Cenk Ergün, İstanbul'da görüşüyor."

Galatasaray- Arda Turan flörtünde son dakika... İspanya'da yayın yapan ve Katalanlar'a yakınlığıyla bilinen Mundo Deportivo bomba bir iddiada bulundu.

Barcelona ile ilgili istihbaratlarında genelde yanılmayan gazete, İstanbul'a gelen Arda Turan'ın Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Futbol Direktörü Cenk Ergün ile biraraya geldiğini yazdı.

Görüşmeden çıkacak sonuca göre Arda Turan'ın Barcelona'daki kariyerinin şekilleneceği ileri sürüldü. Haberde ayrıca Monaco ve Arsenal'in de Arda Turan'a ilgisinin olduğu yazıldı.

Gazete haberde yer vermemesine rağmen, görüşmede Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut'un da olduğu tahmin ediliyor.

Bilindiği üzere Arda Turan bazı görüşmeler için İstanbul'a gelmiş ve öncelikle bazı eski dostlarıyla buluşmuştu.

Arda Turan ile Dursun Özbek Buluştu!
Arda Turan ile Dursun Özbek Buluştu!
Arda Turan ile Dursun Özbek Buluştu!

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Arda Turan ile Dursun Özbek Buluştu! - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Hazine'ye ve Gelir İdaresi'ne 3 bin yeni personel alımı yapılacak Dilencilerin "Neden bölgeme girdin" kavgasında yumruklar havada uçuştu! O anlar kamerada İstanbul'da vaka sayılarını "bıkkınlar" uçurdu! 25 yaş ve altı genç erkekler düşüncesizce hareket ediyor 'Canı sıkıldı' diye evini terk etti, 2 gün sonra sağ salim bulundu Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Geert Wilders'tan skandal karikatür paylaşımı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "terörist" dedi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi