Son Dakika Haberleri: Arda Turan'ın Hastaneyi Bastığı Silah Ruhsatsız Çıktı

Arda Turan'ın Hastaneyi Bastığı Silah Ruhsatsız Çıktı

3 ay önce

Arda Turan'ın Berkay Şahin'in burnunu kırma olayı hakkında canlı yayında konuşan muhabir Emrullah Erdinç, "Arda'nın kullandığı silah ruhsatsız ve hiçbir silah yanlışlıkla ateş almaz" dedi.

Arda Turan ve Şarkıcı Berkay arasında geçen kavganın perde arkası ortaya çıkmaya devam ediyor. Konuyla alakalı TEVE2'de yayınlanan 2. Sayfa'ya konuşan Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç, Arda Turan'ın silahının ruhsatsız olduğunu söyledi.

"SİLAH RUHSATSIZ VE YANLIŞLIKLA ATEŞ ALMAZ"

Canlı yayında olayın detaylarını anlatan Emrullah Erdinç şunları söyledi: "Arda Turan'ın üzerinde bulunan silah ruhsatlı diye bilgi veriliyor ama emniyetten edindiğim bilgiye göre, silah ruhsatsız. Hiçbir silah yanlışlıkla ateş almaz, tetiğe basmadığınız sürece silah kesinlikle patlamaz. Karşısında Berkay varken silah yerden 15 derecelik açığıyla patlıyor ve yerden sekerek fotokopi makinesine sekiyor. Orada Berkay hedef değildi ancak o silah orada herhangi bir kişiye gelebilirdi.

"SİLAH YANLIŞLIKLA ATEŞ ALSAYDI ARDA TURAN VURULURDU"

Eğer silah yanlışlıkla ateş almış olsaydı Arda vurulurdu. Çünkü silahı verirken karşı tarafa kabzası gelecek şekilde verirsin, ön tarafından değil. Silah mermi ağzında durmaz hazır halde taşınmaz… O silahın gövdesi çekilmediği sürece, mermi ateşlemeye hazır hale gelmez.

"BERKAY, ARDA'DAN ŞİKAYETÇİ OLMADI"

Eğer silah patlamasaydı soruşturmaz olmadı. Hastanenin güvenlik görevlisi polisi arıyor, 'hastanemizin acil servisinde silah patladı' bilgisini veriyor. Polis gelip incelemeler yapıyor. İlk başlarda Berkay tarafı olayı kapatmaya çalıştı, ne zaman ki hastane polise bilgi verdi ondan sonra Berkay cephesinden de açıklamalar geldi."

"TABANCAYI BELİME KOYARKEN ATEŞ ALDI"

Futbolcu Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin'le kavgasının ardından savcılığın talimatıyla polise ifade verdi. Yaklaşık 3 saat ifade veren Arda Turan, taciz suçlamalarını ret ederken hastanede ateş edilmesi olayına ilişkin ise, beline koyarken tabancanın ateş aldığını söyledi.

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'ndeki ifadesinde Arda Turan, "Ben Burak Yılmaz'la konuşurken bir anda Berkay beni çekmeye başladı. Ne olduğunu anlamadım, o an vurdum. Daha sonra öğrendim ki, eşine laf söylemişim. Birincisi ben tanımam. Tanımadığım birinin evli olduğunu da bilemem. Ayrıca eşi 'Arda tuvalete giderken bana dokundu' demiş. Güvenlik kameralarında da belli ki, ben hiç tuvalete gitmedim." dedi.

Arda Turan'ın, Polise Verdiği İfadenin Detayları Ortaya Çıktı

Ünlü Şarkıcı Berkay'dan Açıklama: Arda'ya "Seninle Helalleşirim Ama Şartım Var" Dedim

Ahmet Çakar, Arda-Berkay Kavgası Sonrası Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Sizden Utanıyorum

Ahmet Çakar, Arda-Berkay Kavgası Sonrası Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Sizden Utanıyorum

Arda Turan'ın, Berkay'ı Ziyaretinde Sırasında Ateş Alan Silahın Mermi İzleri Ortaya Çıktı

Arda Turan ile Berkay Arasında Yaşanan Olayın Polis Tutanağı Ortaya Çıktı

Ünlü Sunucu Bircan Bali'den, Bomba İddia: Acaba Arda'ya mı Bir Taciz Var?

Sinan Akçıl, Arda Turan Tarafından Burnu Kırılan Berkay Şahin'i Ziyaret Etti

Arda Turan'ın Şarkıcı Berkay'ın Burnunu Kırmasından Sonra Sinem Kobal'a Sosyal Medyadan Dua Mesajı Yağdı

Arda Turan'ın Hastaneye Arkadaşlarıyla Gittiği ve Silahla Ateş Ettiği Ortaya Çıktı

Savcılık, Arda Turan - Şarkıcı Berkay Olayı Hakkında Soruşturma Başlattı

Berkay'ın Burnunu Kıran Arda Turan Kavganın Detaylarını Anlattı: Ensemden Tuttu Ben de Kafa Attım


YORUMLAR


Rusya'dan Türk Vatandaşlarına Vizesiz Seyahat Müjdesi İstanbul'da 23 İlçe'de "Kurt Kapanı-28" Asayiş Operasyonu Yapılıyor

TSK'nın PKK'ya Yönelik Hava Operasyonu, Irak'ı Rahatsız Etti