Son Dakika Haberleri: Arda Turan, Takım Arkadaşları ve Teknik Ekipten Helallik İstedi

Arda Turan, Takım Arkadaşları ve Teknik Ekipten Helallik İstedi

7 ay önce

Arda Turan, şarkıcı Berkay'la kavgasının ardından Medipol Başakşehir'in son antrenmanında teknik heyet ve takım arkadaşlarından helallik istedi ancak kabul görmedi.

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Berkay'la yaşadığı olay sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan milli futbolcu Arda Turan'ın önümüzdeki günlerde basının karşısına geçeceği ifade edildi.

ARDA TURAN, TAKIM ARKADAŞLARINDAN HELALLİK İSTEDİ

Birkaç gün önce şarkıcı Berkay'la bir mekanda kavga eden milli futbolcu Arda Turan, sosyal medya hesabından bir açıklama yapmıştı. Bugün, Başakşehir U-21 takımıyla yapılan antrenman maçında sahaya çıkan Arda Turan'ın mücadele sonrası takım arkadaşlarından helallik istediği ifade edildi.

ARDA TURAN, TÜM TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYECEK

Arda Turan'ın Başakşehir antrenmanında helallik istediği ancak kabul edilmediği öğrenildi. Arda'ya büyük bir para cezası verileceği ve Başakşehir'in organize edeceği bir basın toplantısında Arda Turan'ın tüm Türkiye'den özür dileyeceği belirtildi.

Haber Yayın Tarihi : 13.10.2018 10:32 

YORUMLAR


Erzurum'da Kaybolan 4 Yaşındaki Furkan Yiğit'in Babası Tutuklandı Hava Sıcak Diye Aracının Camını Açık Bırakan Dikkatsiz Vatandaş, Biriktirdiği 110 Bin Lirayı Çaldırdı Fuhuş Yapan Kadınların Gerçek Meslekleri Şaşırttı