Son Dakika Haberleri: Galatasaraylıların Takipten Çıkardığı Arda, Para Verip Takipçi Satın Aldı

Galatasaraylıların Takipten Çıkardığı Arda, Para Verip Takipçi Satın Aldı

4 ay önce

Galatasaraylı taraftarların sosyal medyada takipten çıkardığı Arda Turan, para karşılığında takipçi satın aldı. Bu olay, sosyal medyada "yumurta takipçi" olarak biliniyor.

Medipol Başakşehir'in Barça'dan transfer ettiği Arda Turan, transferinin ardından sarı kırmızılı camiadan sosyal medyada aracılığıyla gördüğü büyük tepkinin ardından sürpriz bir hamlede bulundu.

Daha önce yaptığı açıklamasında 'Türkiye'ye dönersem başka G. Saray'dan başka takımda oynamam' demiş fakat buna rağmen Başakşehir'e imzayı atmıştı. İşte bu transferin ardından G.Saray taraftarları adeta çıldırdı ve sosyal medya üzerinden Arda'ya tepki kampanyası başlattı.

TAKİPÇİ SAYISI AZALMIŞTI

Bu tepkilerin ardından sarı kırmızılı taraftarlar yıldız oyuncuyu takipten vazgeçmiş ve Arda'nın Twitter'daki takipçi sayısında büyük azalmalar yaşanmıştı.

Takipçi sayısındaki bu büyük düşüşün ardından Arda Turan, sosyal medya mecralarında çok sık rastlanan bir yönetme başvurdu.

PARAYLA TAKİPÇİ SATIN ALDI

'Yumurta takipçi' denilen yani para karşılığında takipçi satın alma yoluna giden Arda Turan, takipçi sayısındaki düşüşü durdurdu. Yıldız oyuncunun şuan 2 milyon 176 bin 225 takipçisi bulunuyor.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Hükümetten Milyonların Yüzünü Güldürecek Yeni İndirim Paketi Geldi Çin'den Tepki Çeken Hamle! Stratejik Bombardıman Uçaklarını Güney Çin Denizi'ne Konuşlandırdı

Baykal, Berberoğlu ve Şener'in Hangi İlden Aday Oldukları Belli Oldu