Arda Ural Basketbol Turnuvası'nın Programı Belli Oldu - Son Dakika

Arda Ural Basketbol Turnuvası'nın Programı Belli Oldu

07.09.2012 12:40
Arda Ural Basketbol Turnuvası'nın Programı Belli Oldu, System.String[]

İzmir Basketbol İl Temsilciliği ile Gelişim Koleji'nin, genç yaşta hayatını yitiren basketbol hakemi Arda Ural anısına düzenlediği 7.Arda Ural Basketbol Turnuvası'nın programı belli oldu.

İzmir Basketbol İl Temsilciliği ile Gelişim Koleji'nin, genç yaşta hayatını yitiren basketbol hakemi Arda Ural anısına düzenlediği 7. Arda Ural Basketbol Turnuvası'nın programı belli oldu.

Gelişim Koleji Genel Menajeri Namık Yazlar, yaptığı açıklamada, kulüp olarak Arda Ural Turnuvası'nı çok önemsediklerini ifade ederek, 11-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek turnuvaya tüm İzmirlileri davet etti.

Turnuvanın Türkiye Basketbol 2. Lig düzeyinde 7 yıldır sürekli ve kusursuz yapılan bir organizasyon olduğunu dile getiren Yazlar, "Ülkemizde bir organizasyonu yapıp gelenekselleştirmek kolay değil. Bu aşamada beraber hareket ettiğimiz basketbol il temsilciliğine çok teşekkür ederiz" dedi.

Gelişim Koleji Spor Salonu'nda 11 Eylül Salı günü başlayacak turnuvanın ilk maçında, saat 14.30'da Gelişim Koleji ile Akhisar Belediyesi karşılaşacak. Aynı gün saat 16.30'da BEST Balıkesir-mackolik.com Uşak Üniversitesi maçıyla devam edecek turnuvanın diğer programı şöyle:

12 Eylül Çarşamba

------------------

14.30 mackolik.com Uşak Üniversitesi-Gelişim Koleji

16.30 Akhisar Belediyesi-BEST Balıkesir

13 Eylül Perşembe

------------------

12.30 mackolik.com Uşak Üniversitesi-Akhisar Belediyesi

14.30 BEST Balıkesir-Gelişim Koleji

Muhabir: Ali Korkmaz

Yayıncı: Ufuk Kırabalı - İZMİR

Arda Ural Basketbol Turnuvası'nın Programı Belli Oldu

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Arda Ural Basketbol Turnuvası'nın Programı Belli Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç, adliye önünden fotoğraf paylaştı Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Karadeniz hamsisi tezgahlara inince fiyat 40 TL'den 15 TL'ye düştü 1966 model cipi 25 bin lira harcayarak adeta 2020 modele dönüştürdü Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi