Ardahan Belediyesi'nin Yatırım Bütçesi, 300 Bin Liradan 5 Milyon Liraya Ulaştı - Son Dakika

Ardahan Belediyesi'nin Yatırım Bütçesi, 300 Bin Liradan 5 Milyon Liraya Ulaştı

08.09.2012 15:25
Ardahan Belediyesi'nin Yatırım Bütçesi, 300 Bin Liradan 5 Milyon Liraya Ulaştı, System.String[]

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, "İddialı ve hedefi olan kervan artık yürümeye başlamıştır" dedi.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, "İddialı ve hedefi olan kervan artık yürümeye başlamıştır" dedi.

Köksoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ardahan Belediyesi'nin artık her günü daha değişik, her saati ileriye yönelik adım atabilen bir kurum haline geldiğini söyledi.

Yatırım bütçesinde istikrarı sağladıklarını kaydeden Köksoy, "2008 yılındaki yaklaşık yatırım bütçesini 300 bin liradan 5 milyon liraya ulaştırdık. Bu daha da artacak. Disiplinli bir yaklaşımla bütçede istikrarı sağlayarak sağlam bir yapıya kavuşturduk" diye konuştu.

Hibe proje, kredi ve benzeri kaynaklardan da yararlandıklarını belirten Köksoy, "2011 yılında yapılan yatırımların toplam bedeli 20 milyonu buldu. İddialı ve hedefi olan kervan artık yürümeye başlamıştır" dedi.

Yatırımların daha da artacağını ifade eden Köksoy, Ardahan'ı bu nedenle güzel günler beklediğini sözlerine ekledi.

Muhabir: Günay Nuh

Yayıncı: Hasan Özkal - ARDAHAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ardahan Belediyesi'nin Yatırım Bütçesi, 300 Bin Liradan 5 Milyon Liraya Ulaştı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın listesinde bulunan eski futbolcusu Seri'ye lisans çıkarılmadı Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Hayırsız evlat, yanında getirdiği silahla annesini ayaklarından vurdu İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Doğuş'un gazeteci eşi Xosqedem Hidayetgizi, Karabağ cephesine gitti Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti