Ardahan'da yeniden kar yağışı başladı - Son Dakika

Ardahan'da yeniden kar yağışı başladı

07.03.2021 21:51

Ardahan'da uzun bir aradan sonra akşam saatlerinde kar yağışı başladı. Kısa sürede etkisini gösteren kar yağışı, baharı bekleyen kentte cadde ve sokaklar ile araçları beyaza bürüdü.

Meteoroloji tarafından yapılan son değerlendirmede, Doğu Anadolu Bölgesi'nden Ardahan, Erzurum, Ağrı, Muş, Bitlis, Van ve Hakkari'de yeniden karın geleceği müjdelenmişti. Hava sıcaklığının hissedilir derecede azalacağı belirtilen değerlendirme sonrası Ardahan'da beklenen kar başladı.

Ardahan'da yeniden kar yağışı başladı

BAHARI BEKLERKEN KAR GELDİ

Bahar mevsimini beklerken karın uzun aradan sonra yeniden döndüğü şehirde, kent merkezi kısa sürede beyaza büründü. Kaldırım ve yolların yanı sıra araçların da karla kaplandığı Ardahan'da, ekipler de harekete geçti. Karayolları 183. Şube Şefliği, yüksek kesimlerde kar yağışının yanı sıra buzlanmanın etkili olduğunu bildirerek, sürücüleri tedbirli olmaları konusunda uyardı.

Ardahan'da yeniden kar yağışı başladı
Ardahan'da yeniden kar yağışı başladı
Ardahan'da yeniden kar yağışı başladı
Ardahan'da yeniden kar yağışı başladı
Ardahan'da yeniden kar yağışı başladı
Ardahan'da yeniden kar yağışı başladı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ardahan'da yeniden kar yağışı başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yerli aşı için gönüllü olan Bakan Varank, ilk doz aşıyı yaptırdı Yerli aşı için gönüllü olan Bakan Varank, ilk doz aşıyı yaptırdı Twitter'a erişim sorunu devam ediyor Twitter'a erişim sorunu devam ediyor Son Dakika: Türkiye'de 17 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 288 kişi vefat etti, 62 bin 606 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 17 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 288 kişi vefat etti, 62 bin 606 yeni vaka tespit edildi Hadise, Ebru Gündeş-Reza Zarrab hakkında yıllar önce bakın ne demiş? Tekrar gündem oldu Hadise, Ebru Gündeş-Reza Zarrab hakkında yıllar önce bakın ne demiş? Tekrar gündem oldu Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir Fransız basını sert eleştirdi: Burak Yılmaz, Lille'i şampiyonluktan edebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı