Ardahan'da yiyecek arayan dev kurt böyle görüntülendi - Son Dakika

Ardahan'da yiyecek arayan dev kurt böyle görüntülendi

06.01.2022 18:17

Termometrelerin zaman zaman eksi 30'u gördüğü Ardahan'da yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları yerleşim yerlerine inmeye başladı. Kentte son olarak gündüz vakti dev bir kurt kameralara yakalandı.

Çetin geçen kış şartları en çok da yaban hayvanlarını olumsuz olumsuz etkiliyor. Yiyecek bulmak için yerleşim yerlerine inen bu hayvanlar, zaman zaman bölge insanları ile burun buruna gelebiliyor. Bunun son örneğini Ardahan'da gördük.

Daha önce gördüklerinizi unutun! Ardahan'da yiyecek arayan dev kurt böyle görüntülendi

DEV KURT KAMERADA

Kent merkezine yakın bir yerde Ardahan TV kameraları tarafından görüntülenen dev kurt, görenleri şaşkına çevirdi. Son derece rahat tavırlar sergilediği gözlenen kurt, iri cüssesi ile dikkat çekti.

Daha önce gördüklerinizi unutun! Ardahan'da yiyecek arayan dev kurt böyle görüntülendi

DAHA ÖNCE DE SÜRÜ HALİNDE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Orman örtüsü ile kurtlar için bulunmaz bir yaşam alanı sunan kentte geçtiğimiz yıllarda da kurt sürüsü doğal gaz kompresör istasyonunu basmıştı. istasyonun güvenlik kameralarına takılan görüntüde kurt sürüsünün bölgede uzun süre durup hep birlikte ulumaları kompresör çalışanlarını ve çevrede bulunan köylüleri korkutmuştu.

YORUMLAR
500
Kılıçdaroğlu: 'Edirne'den Ardahan'a Barışma, Helalleşme, Düzelme, Canlanma İstiyor Milletimiz' Kılıçdaroğlu: 'Edirne'den Ardahan'a Barışma, Helalleşme, Düzelme, Canlanma İstiyor Milletimiz' Ardahan Valisi Öner eşi ile vatandaşa aşure dağıttı Ardahan Valisi Öner eşi ile vatandaşa aşure dağıttı Ardahan'da kuvvetli rüzgar bazı evlerin çatısını uçurdu Ardahan'da kuvvetli rüzgar bazı evlerin çatısını uçurdu

Son Dakika Yaşam Ardahan'da yiyecek arayan dev kurt böyle görüntülendi - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş