Ardahan Valisi Öner, güvenlik güçleri ve sürücülerle bayramlaştı - Son Dakika

Ardahan Valisi Öner, güvenlik güçleri ve sürücülerle bayramlaştı

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal ile kentteki uygulama noktalarında görev yapan güvenlik güçlerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal ile kentteki uygulama noktalarında görev yapan güvenlik güçlerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

Ardahan- Göle yolundaki uygulama noktasındaki sürücülerinde bayramını tebrik eden Öner, araçtaki çocuklara da çikolata, kırmızı düdük ve resimlerin yer aldığı kitapçıklar hediye etti.

Öner, emniyet kemeri takan ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uyarak maske takan sürücülere teşekkür etti.

Bayramı, bayram tadında geçirmek istediklerini ifade eden Öner, "Sloganımız, 'trafik kurallarına uyalım ki bayramda ağzımızın tadı bozulmasın' şeklindeydi. Çok önemli hususları ayrıca vatandaşımıza hatırlattık. Vatandaşımızda genel manada kurallara uyduklarını gördüm. Tek gayemiz bayramları huzur içinde geçirmektir. Vatandaşımızla birlikte bu günümüzü en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz." diye konuştu.

Daha sonra emniyet ve jandarma karakollarını ziyaret eden Öner, burada görev yapan güvenlik güçlerine tatlı ikramında bulundu.

Ardahan Valisi Öner, güvenlik güçleri ve sürücülerle bayramlaştı

YORUMLAR

Son Dakika

İçişleri Bakanı Soylu: Türkiye'de bugüne kadar yaptığımız en yoğun denetimi gerçekleştireceğiz Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin Türkiye ekonomisine 70 milyar dolar vergi geliri sağlaması öngörülüyor Patlama sonucu yerle bir olan Beyrut Limanı, Lübnan ekonomisinin can damarıydı Bankadan çektiği 1 milyon TL'lik krediyi ödeyemeyen Yonca Evcimik icralık oldu Hastanenin güvenlik görevlisi, genç kadını mesajlarla taciz etti: Eşin uyuyorsa kapıyı aç eve geleyim Son Dakika: Çeşme'de Ukraynalı modelin darbedilmesiyle ilgili kaymakamın görev yeri değiştirildi Son Dakika: Bedelli ve dövizli askerlik ücretlerine zam geldi Denizde aşka gelen Akın Akınözü, sevgilisini öpmelere doyamadı Yoğun ilgi gören ejder meyvesi dalından toplanır toplanmaz adedi 15 liradan alıcı buluyor Sultangazi'de 3. katta şok: Daireyi doğumhaneye çevirmişler Vicdansız bakıcı, İstiklal Gazisinin yatalak eşine şiddet uyguladı! Olay anı kamerada 2 çocuk annesi telefonuna gelen linke tıklayınca 4 bin 500 lirasından oldu Çağatay Ulusoy'dan 5 yıl sonra bir ilk! Mücadele Çıkmazı filminde oynayacak 115 işlenmiş tarım ürünlerine ek gümrük vergisi getirildi Beyrut'un görgü tanıkları anlatıyor: İlk yardım çantasıyla dışarı fırlayan bir doktor, 86 yaşındaki bir kadının yaralarını sarıyordu