Ardeşen'deki Su Kesintisi - Son Dakika

Ardeşen'deki Su Kesintisi

05.01.2012 14:00
Ardeşen'deki Su Kesintisi, System.String[]

Rize'nin Ardeşen Belediye Başkanı Mehmet Yerebakan, ilçeye 2 gündür su verilememesi yüzünden vatandaşlardan özür diledi.

Rize'nin Ardeşen Belediye Başkanı Mehmet Yerebakan, ilçeye 2 gündür su verilememesi yüzünden vatandaşlardan özür diledi.

Yerebakan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ardeşen'in Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'ndeki altyapı çalışmaları nedeniyle ilçenin büyük bölümünde 2 gündür su kesintisi olduğunu anımsattı.

İlçenin en eski caddelerinden olan söz konusu caddedeki çalışmalardan dolayı ilçeye su verilmesinde 2 günlük bir gecikme yaşandığını belirten Yerebakan, "Bu konuda ilçe halkından özür diliyoruz" ifadesini kullandı.

- RİZE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ardeşen'deki Su Kesintisi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi Fatih'te yabancı uyruklu bir grup, otel ve restoranlarda asılı Fransa bayraklarını indirdi Süper Lig'de dev maç başladı! Canlı anlatım Tehditlere boyun eğmeyen Erdoğan, ABD'ye meydan okudu: Yaptırımın ne ise geç kalma yap Korkutan koronavirüs araştırması: Mutasyon geçirdi ve artık daha tehlikeli Belediye başkanının "torpil" iddialarına MEB'den jet yalanlama: Mesnetsiz Rekortmen dalgıç, 23 metre derinlikte boyu büyüklüğünde akya avladı Son Dakika! Erdoğan'dan kendisiyle ilgili skandal paylaşım yapan Hollandalı siyasetçiye tepki: Milletvekili müsveddesi, haddini bil