Son Dakika Haberleri: Kolundan Kobra Yılanı Isıran Aref, Mısır'a Gönderiliyor

Kolundan Kobra Yılanı Isıran Aref, Mısır'a Gönderiliyor

6 ay önce

Antalya'da dün 'kobra' cinsi yılanın ısırdığı İran asıllı Türk vatandaşı Aref Ghafouri, tedavi için Mısır'a gönderiliyor.

Antalya'da dün 'kobra' cinsi yılanın ısırdığı illüzyonist İran asıllı Türk vatandaşı Aref Ghafouri, tedavi için Mısır'a gönderiliyor.

AMBULANS UÇAKLA MISIR'A GÖNDERİLİYOR

Edinilen bilgiye göre, illüzyon gösterileriyle Türkiye'nin yakından tanıdığı Aref Ghafouri'yi dün Antalya'daki beş yıldızlı bir otelde gösteri yaptığı sırada 'kobra' cinsi yılan sağ elinin bilek üstünden ısırdı. Kolunu bir bez parçasıyla sıkarak zehrin bütün vücuduna yayılmasını önleyen ünlü sihirbaz Aref, Rus asistanı Yana Vinter ile birlikte Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine geldi. Dün akşam saatlerinden bu yana tedavisi süren Aref, ambulans ile tedavisinin Mısır'da sürmesi için havalimanına götürüldü. Aref, Antalya Havalimanı'nda bekleyen ambulans uçakla Mısır'a gönderiliyor.

Aref, özel ambulans uçağa bindirildi ve uçakta son kontrolleri yapıldı. Doktorların onayından sonra Aref Ghafouri'nin içinde bulunduğu uçak, saat 13.30'da Mısır'a gitmek üzere havalandı.

Kobra Yılanı Sokan İllüzyonist Aref'i Hastanedeki Görüntüleri Ortaya Çıktı

Kobra Yılanının Soktuğu Ünlü Sihirbaz Aref, Ölümle Pençeleşiyor

Sihirbaz Aref, 3 Yıl Önce Kobrası ile fotoğrafını 'Ölümle Hiç Bu Kadar Yakın Olmadım' Notuyla Paylaşmış

Kobrasının Saldırısına Uğrayan Sihirbaz Aref Ghafouri Kimdir?


YORUMLAR


Tarlasını Süren Çiftçi, Tesadüfen Tarihi Su Tünellerini Buldu Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2'nci 100 Günlük Eylem Planı'nı Açıkladı

Büyükçekmece Adliyesi Bomba İhbarı Nedeniyle Boşaltıldı, İhbar Asılsız Çıktı